Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire figyeljek az első sex-nél?

Mire figyeljek az első sex-nél?

Figyelt kérdés
A hüjesegeket most hanyagoljátok. Értelmes válaszokat szeretnek. A barátnőmmel nemsokara le fogunk feküdni és első mind2-önknek. Mikre figyeljek (pl. kellő felizgulás, a hüvely szétnyíljon, előváladék termelődés hogy csússzon értitek mire célzok) oda hogy jó legyen és hogy ne fájon neki annyira vagy sehogy se fájon mikor behatolok és átszakítom a szűzhártyát. És persze hogy élvezzük mind2-en az első együttlétünket (egyikünk sem sexelt meg és kicsit parázunk hogy nem lesz jó). Előre megköszönöm azoknak akik jó válaszokat adnak majd :D
2013. febr. 11. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenekfelett épp arra, hogy ne parázzatok! A rosszul sikerült együttlétek nagy része épp azon bukik el, hogy valamelyik fél túlságosan izgul.

Ne siessétek el a dolgot! Szép lassan fedezzétek fel egymás testét, és amikor már mindketten ellazultatok, csak akkor térjetek rá a komolyabb dolgokra!

2013. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek a felfedezések már megvannak, csak egész kicsit parázunk, ezt tudom kezelni de mire figyeljek mint amiket a leírásban említettem? Amugy koszi :D
2013. febr. 11. 08:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Aszt hiszem hogy a barátnőm fél attól hogy fájdalmas lesz neki és hogy terhes lesz, stb. a lányok szokásos félelmei az eslő együtlet előtt. És ettől fél és szeretném úgy csinálni hogy ne féljen és hogy jó legyen hogy elvezzük. Hogy kellemes szép emlék legyen. Remélem érted mit akarok mondani. Természetesen figyelni fogom a reakcióit. Vigyázni akarok rá, ezért raktam ki ezt a kérdést.
2013. febr. 11. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 14? Nem kell alávágni mint egy repedtsarkúnak és akkor nem fog csillagokat látni a fájdalomtól. Szétnyíljon? A csajod puncija tán könyv? Elnézést de ez is akkora gyökér kérdés...Érdekes én is el tudtam veszíteni a szüzességem a nélkül is, hogy ekkora hülyeségeket kérdezzek.
2013. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!