Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a legjobb csajozós...

Melyik a legjobb csajozós könyv szüzeknek?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ami kifejezetten szüzeknek van írva, hogyan veszítsem el leghamarabb a szüzességem. Ahol le van írva, hogy valójában mit kell csinálni. Mert online is vannak oldalak, mind a társalgásnál kezdi, meg, hogy hogyan szerezd meg a csaj számát stb... Szerintem ezek a csajozós dumák szart sem érnek, megszerezni a számát meg felesleges egy idegennek, ha másnap azt sem tudja ki vagy. Diszkóban, éjszakai életben(ahol csajozni lehet), nem hinném, hogy az intelligencia, beszéd számítana akkor, amikor éjszakára akarja az ember felszedni a csajt. Vagy helyben a diszkóban akár. Szóval minél előbbi fizikai kontaktus lenne a jó csajokkal. 18f

2013. febr. 12. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Abban is minden csak le van írva részletesen, de lépned akkor is neked kell, a könyv nem fogja megfogni a kezed és elvinni csajozni.
2013. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
na hát ha nem nézel ki jól akkor ilyen egyéjszakás dolgokról ne is nagyon álmodj. Annak örülj, ha lesz valami ocsmány barátnőd.
2013. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
a biblia, az egy, remek, szex, könyv én is azt olvastam lefekvés előtt benne van a szűz mária min pls te vagy;
2013. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ja, hogy könyv:D


gyerek, hallod, ha adott egy 30 éves, processzorfejü szörmók tunya egyed, aki következésképpen szüz is, akkor annak szerinted mivel kezdődne a könyv? 15 csajozós szöveggel? Gondolkodj már. :D


Azért vagy szüz, mert nem probáltad eléggé és vagy nem nézel ki elég jól.

2013. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam eléggé.

Mondjuk úgy, sehogy sem próbáltam:(

2013. febr. 12. 18:04
 6/13 anonim válasza:
Nem, vagy, elég tökös, fogjál be egy ku?vát csak fizetni kell neki és mehet a szex:
2013. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tökösséggel születni kell?
2013. febr. 12. 18:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Tökösség az tanulható, vagy születni kell vele?
2013. febr. 12. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz utólag tökös csávónak lenni.
2013. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tökösség tanulható.
2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!