Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb könyv, ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb könyv, ami a testbeszédről szól?

Figyelt kérdés

(köszi, igen, a káma szútra válasz tényleg nagyon vicces lenne, de lelövöm én a poént)


Főleg azért ebben a témába teszem fel a kérdést, mert ezt olvassák a legtöbben, illetve valamennyire ide is tartozik (bár engem nem csak ez a része érdekel)


Szóval, melyik az? Van egy csomó könyv ilyen témában, de engem az érdekelne, hogy melyik a legjobb, amolyan alapmű?


Köszi előre is a válaszokat.



2013. febr. 2. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem "Allan Pease - A testbeszéd enciklopédiája" bejött, ha ajánlanom kéne valamit akkor mindenképpen ezt.
2013. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allan Pease - Testbeszéd. Meglehetősen részletes és szépen elemez minden gesztust, különböző élethelyzetekben, ráadásul sok kép van benne példának.
2013. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, 2/2 ezt írja, úgyhogy jónak tűnik, utánanézek.
2013. febr. 2. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Allan Peasenek volt egy showja is

[link]

Utananezhetsz a neten David Deangelo - Body language series (dvd) ez nem annyira ertelmezes, inkabb tanacsok hogy hogyan nezz ki ferfiasabban meg ilyenek;


Egy konyv ami nekem tetszett:

Joe Navaro - What everybody is saying


Ezen kivul ezt is megcsekkolhatod: Understanding Body Language. Liars, Cheats and Happy Feet [!]

[link]

2013. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!