Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, első alkalommal volt...

Lányok, első alkalommal volt hüvelyi orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Volt egyáltalán orgazmusotok? Csikló orgazmus? Úgy tudom, hogy nagyon kevés lánynak van elsőnek hüvelyi. Tényleg?

2013. febr. 15. 02:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eléggé kellemetlen volt az első.De még most is előfordul,hogy nem tudok elmenni.
2013. febr. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon rossz élmény volt az első. A fiú is egy barom volt akinek volt tapasztalata mégsem érdekelte, hogy nekem kicsit is jó legyen, csak neki legyen szuper. Sokáig nekem sem volt emiatt orgazmusom.
2013. febr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az elsőnél nem volt orgazmus sőt a srácnál akivel voltam soha nem volt. A mostani páromnál viszont igen. Elsőnek hüvelyi hátt igen nagyon kevésnél.
2013. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
60%

hat nekem nem csak az elso, de az elso negy szeretkezes fajt es nem tudom miert. kellokepp fel voltam izgulva, huvelyvaladek is volt boven. de csak az elso par huzas!! utana elmult a fajdalom es rettentoen elveztem :) gondolom azert fajt, mert nem volt olyan tag a huvelyem az elejen, mert ugye szuz voltam es kozben tagulgatott. elso alkalommal mar volt orgazmusom a kezdeti fajdalmak ellenere. :) a parom nagyon figyelt ram es tudta h faj, igy rettento ovatos volt velem. :) amikor latta h mar nem faj, akkor persze kicsit visszabb vett a gyengesegbol, de az intimitasbol sose :)

nem mindig van orgazmusom szeretkezesekkor, de az esetek 98%-ban van. szerintem ez par fuggo :)

ezert fontos, hogy tenyleg ismerd azt, akivel legeloszor agyba bujsz, es ne csak egy buko, onzo valakivel, csak h tullegyel az elso alkalmon. megeri varni :)

2013. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
28%
ja es azt kihagytam, ha nem volt huvelyi orgazmusom, akkor szeretkezes utan addig simogatja a csiklomat amig en is el nem megyek.
2013. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Elsőre?? 10 év múlva sem volt!!!
2013. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem volt még.
2013. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez rajtatok múlik, hogy lesz vagy sem. Mármint szerintetek feltétlen a férfi hibájából adódik? Nem csak nem képesek rá egyesek?
2013. febr. 15. 10:47
 9/13 anonim válasza:
33%
Elsőre nem volt, viszont nem is fájt annyira. Inkább csak az a kellemetlen érzés, hogy hirtelen van bennem valami. A barátom sem bírta túl sokáig, de csak röhögtünk az egészen :)A harmadik menet viszont meghozta a kívánt eredményt :)
2013. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy a nő nem képes rá de van, hogy a férfi csinál valamit rosszul. Ketten kell megoldaniuk, nem helyes ebben egyedül hagyni a másikat hiszen sok múlik mindkettejükön.
2013. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!