Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, volt már szűz partnerr...

Lányok, volt már szűz partnerral az első együttlétnél orgazmusotok? Vagy mindenkire igaz az általános felfogás (ideges, hamar elmegy. )

Figyelt kérdés
akkori F-L kort is írjatok, esetleg a sztorit is, illetve a folytatást.
2010. aug. 25. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég vettem el párom "szüzességét" elég sokáig bírta, de az orgazmusig nem jutottam el...

18L

2010. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, lsz azt is írjátok le, h hány éves volt a partneretek és mennyi tapasztalatok volt elötte
2010. aug. 25. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én 17 voltam a fiu 16...hát elég rövidke aktus volt rendesen lemaradtam,pedig én elég hamar el tudok menni.Az előjáték is nagyon rövidre sikeredett m non fel volt már húzva.De ne aggódj ezen gyakorolj otthon kézimunkával,ha úgy bírod sokáig akk nővel se fogsz hamar elmenni.Egyébként rohadtul izgató volt számomra h egy szúz pasival...
2010. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
nem, pedig két fiú is volt,de nem volt orgazmusom, nekik persze volt :-)
2010. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
13:38-as ja 25/l,az első 16 évesen mindketten szűzek voltunk,de előtte már hónapokkal újjazás és orális kényeztetés volt.Gyorsak voltunk, nem féltünk,csak h. nehogy valaki hazajöjjön.Gyorsan vége lett, nem fájt,nem véreztem,de első alkalomnak se nagyon jó,se nagyon rossz nem volt.Akivel utána jártam, ő is szűz volt, a kapcsolat 1-2 hét elteltével próbáltuk,de nem jött össze,mert nem voltam felizgulva,aztán 1 hónap múlva próbáltuk meg megint,akkor sikerült,de nem volt orgazmusom.Igazából egyik fiúval sem volt orgazmusom a kapcsolat alatt,csak azóta van mióta olyan fiúval feküdtem le aki már nagyon tapasztalt volt.
2010. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Változatos tapasztalatok. Az első elég sokáig bírta, a következő nem, de elmentem, a harmadikkal észre se vettem, hogy volt valami.
2010. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket, hány éves volt a partneretek és mennyi tapasztalatok volt elötte?
2010. aug. 28. 08:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy százalékban nincs esélyük, de azért vannak akik képesek első alkalomnál elvinni a nőt. Van olyan férfi is aki 20 nővel lefeküdt és akkor sem képes egy elvinni a nőt. Egy 16 éves szűznél meg ne is várjuk a csodát:) Azok még tanulok mindenben.
2013. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
19 fiu vok és mindig a csúcsra juttatom a nőmet aki 38 éves. nah ehhez mit szóltok. és elsőre is sikerült. Ő vele vesztettem el...
2013. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

"19 fiu vok és mindig a csúcsra juttatom a nőmet aki 38 éves. nah ehhez mit szóltok. és elsőre is sikerült. Ő vele vesztettem el..."


Nem is rajtad múlt szerintem...

2013. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!