Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy lány nagyon tetszik...

Van egy lány nagyon tetszik nekem, azt hiszem én is neki, elég furcsa dolgokat szokott nekem mondani. Szeretnék vele lefeküdni (még szüz vagyok, ő már nem az) Kérdezzek rá h ő is akar velem, vagy milyen lépéseket tegyek felé? "

Figyelt kérdés
Sokszor a combom fogdossa,nem tom ilyenkormit kéne mondanom,bambán nézek rá .

2013. febr. 18. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
közben simogasd meg a kezét, esetleg te is fogdosd a combját, persze csak finoman. tegyél kétértelmű megjegyzéseket, hívd el valahova, oszt majd jön
2013. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Tegnap már megmondtam,csak törölted a kérdést. Én is lány vagyok,nem tetszett a tanácsom? Akkor írd még ki hatvanszor ahelyett,hogy cselekednél..

Mellesleg emlékszem,hogy 15 éves vagy,lehet nem is neked való még ez az egész,ha csak "bambán nézel rá".

Nem sértésnek szánom,ne haragudj,de ez a véleményem

2013. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előbb derítsd ki hogy a lány mit akar, csak szexet vagy kapcsolatot? Ha az utóbbit, akkor döntsd el hogy te mit akarsz... ha a kettőtök akarata nem stimmel, akkor vége.
2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maradi vagyok, de jöjjetek össze, várjon minimum fél évet (vagy amennyi jól esik, de azért 1 hónapnál többet...), és mehet a dolog. Komolyan nagy dolognak számít manapság, h egy lány normálisan veszítse el?:D
2013. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval egyet értek! Menj el te is addig, amíg ő... Legyél bátrabb. A csajok a magabiztos pasikat bírják.

De ha nem tetszik az, hogy te is elkezdesz nyomulni, akkor várd meg, hogy egy buliban legyetek, aztán várd meg, hogy igyon, kicsit gátlástalanabb legyen, kérdezz rá... Gondolom 17 körüli lehetsz. ilyenkor ez így megy.

Ha csak arra kell a csaj neked, hogy legyen kivel elveszítened, és olyan olcsó liba a szemedben, akkor bánj vele úgy.

De meg is várhatod, hogy eljöjjön a te időd.... Ez teljesen a te döntésed.

2013. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aztán csókold meg! És sínen is vagy!
2013. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
csakis azt ha ő is azt akarja akk igen de ne légy makacs!!!! azt nem szeretik te azokra buksz akik már ekveszték a szüzességét??
2013. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hali kérdező, azóta már történt valami?
2013. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!