Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet mondani egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani egy csajnak aki nagyon tetszik nekem? Pldaul facebokon mit lehet irni neki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok az embered mert nálam kizárást jelent ha valaki facebookon közeledik face to face helyett.
2013. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ez teveszőr pulóver? Megismertem a púpokról"
2013. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz, eléggé nehéz. De például...


Szia.


Láttalak pl. a suliban, gondoltam megkereslek facebookon. Még nem láttalak ezelőtt, most jöttél a suliba?


Ez egy szimpla, alig használható szöveg, de legalább van valami. Lényeg, hogy valamit találj ki. Ezután pedig gördül majd a beszélgetés, de inkább a személyes próbálkozást ajánlom.


Amúgy face-n ha most lát először, akkor a képed alapján fog ítélni, plusz lehet nyámnyilának tart, amiért csak ott mersz írni neki.

2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod haver:)


Pár alap dolog 1. pont: Ne facebookon csajozz!!!

2. A bökdösés nem jelent semmit;)

3. Nem mersz hozzá szólni személyesen???

4. Akkor hogy fogsz vele kommunikálni?

%. Facebook nélkül is van élet;)

5... és még sorolhatnám reggelig...;)

2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én új gimibe mentem 2.fél év-kor. Volt nem is egy olyan fiú (nálam nagyobbak) akik írtak hogy te új vagy meg ehhez hasonlók. Volt akivel ezt beszéltem:

-ő:Szia! Te vagy az új csaj a 10.a ban?

-én: Szióó! Igen és te?

-ő:11.a

-én: melyik szak biosz vagy tesi?

-ő: tesi te?

-én: biosz

-ő:és van barátod

-én: igen van

-ő: és ki a szerencsés

-én. (itt kapott egy linket)

-ő: oooohhóóóó!! akkor már szűz sem vagy nagyon?!

-én: -.- bocs ha ezt nem kötöm az orrodra

-ő: áhhh semmi baj de tudom hogy nem azért ismerem nagyjából

-én: mondhatnék bármit kitartanál a véleményed mellett de most megyek szia


nem írt vissza szó szerint ezt beszéltük

de ez nem egy jó ha rögtön rátérsz a lényegre főleg a az fb kint van hogy kivel vagy kapcsolatban

2013. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja még annyit hogy most már mindenki fészezik ha lenne valami kérdésed akkor írj privit.
2013. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az én reszortom :D

Élőben is megy, de a Face se nehéz :D

2013. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írd ezt: szánalmas kis gyökèr vagyok mert az fb-n akarok ismerkedni. Járunk?


Aztán várj......

2013. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha mar mindenkepp facebookon szeretnel kozeledni akkor szerintem kerj tole valami szivesseget, tudd meg h mik a hobbyjai, milyen zeneket szeret, es ne erezze rajtad azt, hogy kozeledel fele. Szerintem nagyon kiabrandito, ha mar a harmadik mondatnal rajovok, hogy bejovok neki...ezt titkold el...csak beszelj vele tok altalanosan...vagy max kerdezz toel valamit amit ugy gondolsz, csak o tudhat...ez csak tipp, de biztos jobb mintha bokolnal neki facebookon
2013. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!