Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemreg a pasimal lefekudtem,...

Jeffyk kérdése:

Nemreg a pasimal lefekudtem, hat az igazat megmondva elleg nehez menet volt, hosszu verzesem volt es eros fajdalmam. Es tudni szeretnem ha meg egyszer kozosulunk ugyan ilyen erosen fog falyni vagy lesz csilapulas mivel mar megvolt a behatolas?

Figyelt kérdés
Menyi ideig fog fajni?? Normalis ha meg a 2-3 aktus utan iss fajj ezz meddig marad igy??
2013. febr. 19. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ott valami baj van! Megvizsgáljalak?
2013. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nem kell megvizsgaljal es nincs semmi bajom,ezz normalis.Es te vizsgalgasd csak magad
2013. febr. 19. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Mire 14 éves leszel, elmúlik.
2013. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17 elmultam
2013. febr. 19. 18:43
 5/11 anonim válasza:
0%
már gyerekek is basznak ? 17 ? látni hogy az állatok is okosabbak egy két embernél mert ők se állnak rá a témára kölyök korban :D de az a durva ráadásul hogy a csajok akiket állítólag nem annyira izgat a téma :) amúgy te kis lány mennyi a tarifád ? :D
2013. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
5. VÁLASZOLÓ: te hány éves voltál mikor elveszítetted? fiú vagy vagy lány?
2013. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez függ a párod méretétől is.Egy nagyobb szerszámmal fájdalmasabb.Ez egyébként mindenkinél másképp van,nekem csak az első alkalomkor fájt,később nem.De tudok olyanokról akiknek második harmadik alkalomkor is fájt.
2013. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ne aggódj ez természetes de ha még az 5-6 ik alkalommal is fáj menj orvoshoz ! lehet fájni fog a 2 is de annyira nem nyugodj meg és ne stresszelj rá mert annál rosszabb lesz ! nyugi :)
2013. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Csupa-csupa helyesírási hiba....

Anyukám, te olyan sötét vagy, hogy valószínűleg észre sem vetted, hogy egy lukkal lejjebb tették be. :D

És remélem, legközelebb is fájni fog.

2013. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az biztosan nem normalis dolog, hogy 17 evesen b*szni tudsz, de helyesen irni nem...
2013. ápr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!