Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves tapasztalatlan férfina...

24 éves tapasztalatlan férfinak van esélye valaha is becsajoznia?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
nem unod még? VAN. :D
2013. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
elég kevés, a csajok mindig az alfa hímekre buknak, szóval vagy azzá válsz, ami szintén nem könnyű munka, vagy reménykedhetsz, hogy hátha mégis akad majd 1 csaj
2013. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Ezek a kérdések engem azért za
2013. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
ez az, gyerünk, általánosits már te is.... ennek az ovis panaszkodásnak annyira nincs semmi értelme, nőjj fel!!
2013. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Adok tanácsot,ha írsz levélben magadról.

L

2013. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

abba kell hagyni a rinyálást és nekiállni csajozni. nem jön össze pár alkalommal? na és akkor mi van? majd összejön valamikor, csak próbálkozni kell, közben megismersz új embereket, szocializálódsz és meglásd, minden szebb és jobb lesz.

csalódás? felejtsd el, csak önsajnálatba csap át, ha sokat foglalkozol vele.

2013. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én már mára unom a tapasztalatlan férfiak sírását. Itt a link, ide elég sokat válaszoltam, böngéssz kedvedre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4028..

2013. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy neonprotestáns gyülekezeteknél még mindig tiltják a házasság előtti szexet. Náluk van esélyed, térj meg.
2013. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha arra mondod, hogy meg nem volt baratnöd, IGEN, van, csak vagy alacsonyabbra tedd a mercet vagy egyaltalan mozdulj ki es hivjal el valakit randizni.


Megkerdezhetem, hogy az elmult 3 evben hany lanyt hivtal el randira?

(nyugodtan ki is fejtheted, mennyit hivtal, ebböl mennyi jött el, talalkoztal e es ismertel e meg uj embereket olyan szintig, hogy telefonszamot csereltetek. Mondjuk az elmult 3 evben, de ez csak hasraütes)

2013. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
21%

Ezek a nagy okosok úgysem fogják sosem megérteni milyen nehéz nekünk, csúnya-alacsony-vkony-kövér fiúknak becsajozni, amikor folyton csak elutasítanak, kigúnyolnak a külsőnk miatt alányok.

Én inkább elmentem egy prostizás, más választásom sem volt már, mert meleggé nem tudtam változni, a csajok meg sosem fognak megsajnálni és megtanítani a szex rejtelmeire, párkapcsolatról meg már álmodozni sem merek.

Húzz el prostizni én azt javaslom, mert csak még jobban beléd rúgnak, ha továbbra is szűz és tapasztalatlan vagy, hidd el, engem kisfiúnak is szoktak gúnyolni meg úgy néznek rám, mint valami szörnyre, pedig szerintem tőlem rondább fiúknak is volt már nője, de mindegy, úgy látszik én vagyok a legrondább fiúk egyike, sosme lehet nőm, csak a prostizás nyújt sovány vígaszt, szerelmet meg sosem kaphatok.

2013. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!