Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy férfi tapasztalatlan...

Ha egy férfi tapasztalatlan 20 év felett, keressen barátnőt magának, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az előbbi.
2013. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerinted 20 év felett már minden ember házas, és abszolút megállapodott??
2013. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem szabad feladni, de görcsösen sem vágyni rá. Lassan 21 vagyok, nekem sem volt még komoly kapcsolatom, de ettől még én nem érzem szarul, vagy hátrányban. Emiatt nem fogok görcsösen, megszakadva keresni magamnak valakit. Ha nagyon akarnék magam mellé valakit, biztos, hogy találnék, de az se biztos, hogy az úgy jól sülne el.


Most szerinted melyik a jobb, összejönni valakivel azon az alapon, hogy nagyon kell valakit,és elmondhatod magadról, hogy van valakid. Utána meg nem érzed vele annyira jól, nehézkesnek érzed, bármi rosszul sül el, kihasznál stb. Inkább várj egy olyan valakire, akihez ambivalens érzések nélkül viszonyulsz, azaz csak jó érzések vannak iránta. Elsiettetett dolog szerintem sosem sülnek el jól.

2013. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én esetemben már lehet mindegy, hogy kivel jövök össze, csak legyek túl a dolgon. Nagyon kevés nőnél van esélyem azzal a ténnyel, hogy nem vagyok bejáratva.
2013. jan. 27. 09:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem így kéne hozzá állnod a dolgokhoz, magyarázhatnám neked, hogy vedd egy kicsit lazábban ezt az egészet, de látom nem nagyon akarod.
2013. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha lazára is veszem, és össze is jövök valakivel ez által, csak le fogok bukni. Eljátszom az istenkirály gyereket, aztán teljesen beégek a bénaságommal. :S
2013. jan. 27. 09:08
 7/17 anonim ***** válasza:

A lazábban vedd ezt az egészet, úgy értettem, hogy magát a "még nem volt barátnőm" tényét vedd egy kicsit lazábban.


Túl komolyan veszed ezt a barátnő témát. Mivel van előrébb az, akinek volt/van barátnője? Nagyobb ember ő ennél? Elmondom, elmondhatja azt, hogy van/volt egy barátnője.


Nem kéne ezt ennyire komolyan venned, attól, hogy másoknak volt csaja, az nem jelenti feltétlen azt, hogy jó is volt a kapcsolata.


Isten ments, hogy elkezdj kamu dumákkal nyomulni, attól nem leszel faszább gyerek.

Nem kell ezt ilyen eget verően nagy dobra verni.

2013. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Barátom 21 volt, mikor összejöttünk és szűz. Lemondta, hogy nem volt még lánnyal, ezen meg is lepődtem, mert teljesen normális ember volt, de nem tartott vissza a szextől.


A szex tanulható. Pár menet után ő is be volt járatva és fél év után már nagyon ment neki a dolog.


Nem ezen fog múlni a dolog.


24/L

2013. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Basssz**a meg ne a lánmyoknak akarjatok már megfelelni!!!!!


Magatok irányítjátok a dolgokat!!!

2013. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minek adnád fel? Könyörgöm, húsz éves vagy!!!!!
2013. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!