Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! A barátommal 3hónapja...

Nellnell kérdése:

Lányok! A barátommal 3hónapja vagyunk együtt, szeretnénk nemi életet élni, de én nem elégszem meg a gumival, számomra ez nem játék, szeretnék elmenni nőgyógyászhoz is, hogy tablettáim is legyenek. Ti ezt hogy tálaltátok/tálalnátok fel a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
(A szülők alatt legfőképp az anyát értem.. nálunk ő a nehéz eset..)
2013. febr. 23. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy.
2013. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17
2013. febr. 24. 08:15
 3/4 anonim válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben voltam. Én úgy tálaltam neki, hogy elővettem az ő tabijából a papírt és amikor egyszer bejött a szobába egészen véletlenül pont azt olvastam. Lassan 2 éve vagyunk együtt, még nem történt meg. És most lehet lenézni, de szeretnénk mi is biztosra menni,felelősségteljesek vagyunk illetve igyekeztünk minél jobban megismerni egymást. Plusz 15 voltam amikor megismertem és nem az a típus vagyok aki könnyen adja magát és ő sem az, aki olyan nagy csajozós lenne. De hál istennek tud várni a lelkem.

17/L, 18/F

2013. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nem is rossz ötlet, köszi a választ.:)

Ebben a mai világban fontos is minél jobban megismerni a másikat, mert sosem tudhatod, hogy tényleg olyan, mint aminek megismered, vagy ez csak a látszat. Plusz ha már ott tartok, hogy igen is le akarok valakivel feküdni, akkor azt tegyem meg úgy, hogy felelősségteljesen és éretten, mert nem hiszem, hogy sokan tizenévesen megengedhetik maguknak, hogy gyereket neveljenek.

2013. márc. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!