Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki nem szeret...

Van itt olyan, aki nem szeret a gyerekével játszani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon szeretek vele játszani. Talán mert én is egy nagyra nőtt gyerek vagyok. :) De fontosnak tartom, hogy legyenek közös programjaink, sokat játszunk együtt, mert így tanul, így tapasztal. És így lesz belőle okos, ügyes nagylány. :)

Egyébként, ha valaki nem szeret a gyerekével játszani, annak oka van. Persze vannak, akik eleve nem szeretnek játszani, de ők általában gyermeket sem szoktak vállalni, hiszen elvileg a szülői szerep része a játék. De ezt csak én gondolom így.

2012. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Van.
2012. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos van ilyen. A szomszédunkban is van egy család 7 éves fiú gyermekkel és sosem látom azt hogy a gyerek az apjával játszana. Sajnos amikor kint voltam a kertbe sokszor látom azt hogy a gyerek csak az anyjával van el, az apja sem csinál ott semmit csak ül és újságot olvas, cigizi vagy sörözik és a gyerek is akárhányszor játszani akart vele mindig nemet mondott. A srác szeretett volna vele focizni vagy valami, de sosem láttam őt az apjával még sétálni sem.
2012. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor az ilyen gyerekek nem is lesznek okosak vagy mi lesz velük?
2012. nov. 1. 22:35
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne lennének okosak? Miért tetted fel ezt a kérdést?
2012. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert sokszor érzem úgy, hogy teher a babám és nincs kedvem játszani vele. Ilyenkor egy szar alaknak érzem magam, mert látom és hallom a felső szomszédtól átszűrődő zajokból, hogy milyen jól eljátszanak. Szoktunk játszani és imád a lányom, de nem tudom miért vagyok ilyen, hogyan tudnék ezen változtatni.
2012. nov. 1. 22:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős?írtad,h baba...nos,mikor nagyon pici volt én sem igazán tudtam vele mit kezdeni...mindig csak néztem,h anyossal,anyuval mennyire jól elvannak...most másfél éves,egyre jobban élvezem vele a játékot,lehet nálatok sincs meg abban a korban,h te is elvezd.
2012. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
1 éves, úgyhogy most van abban a korban, amikor mindent magába szív. Látom is rajta, hogy fogékony mindenre.
2012. nov. 1. 22:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én se szeretek/szerettem a fiammal játszani.

szerencsére apa nagyon tud gyerek lenni így esténként az önfeledt apás játékkal azért valamennyire kárpótolva van :)

persze én is leülök vele játszani, de 5-10 percenként felállok, kicsit teszek-veszek, majd vissza, egyszerűen nem tudom lekötni vele magam, unatkozom az autótologatás közben :(

viszont rengeteget fejlesztem a fiamat, asztalnál ülős kreatívkodásban nagyon jó vagyok és ő is rákapott így ezzel sok időt töltünk, nagyon élvezi és eszméletlen ügyes ezekben :)

találd meg azt ami neked is élvezetes és ő is élvezi, én pl. 10 hónapos korától, rajzolok, festek vele, igaz ő többnyire a tenyerével festett de jó móka volt, én meg alkottam valamit addig amit aztán összemancsolhatott :D

anya taníts engem könyvben sok ilyen fejlesztős feladat van, ajánlom neked nagyon, na meg a kergetős-csikiző mókázásokat, biztos azt is élvezni fogja a kicsid :)

2012. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azért örülök, hogy nem vagyok ufo és más is volt így ezzel.

Pl. a toronyépítésnél is. Felépítem, ledönti. Tudom, hogy ezt kell csinálniuk ebben a korban, de az 5. torony után már megunom.:( Megvolt pdf-ben az Anya taníts...., de eltűnt valahova.:(

2012. nov. 1. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!