Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes ettől vajon?

Lehetek terhes ettől vajon?

Figyelt kérdés
Szóval,a barátommal úgy döntöttünk,hogy már tovább lépünk a kapcsolatunkban,mert több ideje együtt vagyunk. Még mindketten szüzek vagyunk,2cm-ig volt bennem körülbelül,de nem élvezett el bennem. Csak attól félek,hogy mivel nem védekeztünk,így lehetek terhes?:S 16/L
2013. jan. 29. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

közben ez nem jutott eszedbe?


(nem valószínű)

2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

mivel 1.000.000 szor el lett itt már mondva, hogy az elöváladákban is vannak termékeny ondósejtek ezért "igen" valószínü, hogy terhes vagy bár ez függ aotl, is hogy épp melyik ciklusban vagy ileltve a páros nemzöképes.


Tökmindegy mennyit van benned mert a spermák makacs joszágok. :)

2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

kiegészitem, hogy ne kapj frászt most rögtön:

50-50 az esély :)

2013. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Menstruáció után voltam pár nappal.És 2-3 percig se volt bennem..:)
2013. jan. 29. 19:29
 5/22 anonim ***** válasza:

ma 19:29

ismétlem: tök mindegy mennyire és mennyi ideig volt benned mert az ondosejt abban a pillanatban elindul, hogy "szilárd talajt" érez a lába alatt. :)

2013. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
akkor megnyugodhatsz mert valószínűleg nem vagy:) de legközelebb előbb gondolkozz...
2013. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jövőhéten mindenesetre elmegyek nőgyógyászhoz. :D
2013. jan. 29. 19:36
 8/22 anonim válasza:

"Jövőhéten elmegyek nőgyógyászhoz. :D"


Ezt te csak így röhögve írod?? Nem elég, hogy felelőtlen

kis hülyék vagytok, még szórakozol is rajta??

kíváncsi leszek mit szól majd anyád, ha terhes lettél...

2013. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16 évesen mi a francnak szexelni? és miért nem lehet gumit húzni,ennyi agyatlan csitrit...
2013. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk.. :) és nem röhögve írtam,arra voltam kíváncsi,hogy mennyi esélyem van,mert menstruáció után,úgy,hogy alig volt bennem,nem is ment el bennem,és szűz is vagyok,azért elég kevés esélye lehet..:) különben tudja már az anyukám,a nőgyógyász majd felír fogamzásgátlót..És attól,hogy a barátommal fél év után előrébb haladok,DE NEM SZEXELÜNK,még nem leszek se csitri,se k*rva,úgy érzem..:)
2013. jan. 29. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!