Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Misszionárius póz hogy a legjobb?

Misszionárius póz hogy a legjobb?

Figyelt kérdés
Hétvégére terveztük barátnőmmel az első szeretkezésünket, és misszionárius pózban gondoltam ezt az egészet. Átlagos mérettel rendelkezek(?!) (14cm hosszú és 3.8 vastag), de ő már nem szűz, csak én vagyok az. Hogyan, és milyen szögből lehetne a legjobban behatolni úgy, hogy neki is jó legyen, érezzen kellően?!
2013. febr. 26. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy a válladra teszi a lábát (ez mindenkinek jó szokott lenni), vagy legalábbis emeld meg a csípőjét.
2013. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

o.O

Szétrakja a lábát, Te kinyalod miután lessopott. Aztán berakod neki és elkezditek az ipart nyomni. 67°-os szögben rakd be.....

2013. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
inkább 70 fok:))))
2013. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha rendesen felizgultok, nem lehet nagy gond. Te meg ne görcsölj nagyon, csak figyelj rá folyton.

De ha ő nem szűz, akkor csak tudja, hogy feküdjön hogy neki jó legyen! :D Nem? Nem tudhatjuk, ő hogy szereti legjobban.... Ezt tőle kellene megkérdezned. Továbbá majd próbáljatok ki több pózt, csak látod melyik válik be legjobban...

2013. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Bocsi a helyesírásért. Benéztem. :) Amit az első ír az jó. Csak ne görcsöld túl az egészet, mert akkor lehet belesülsz. csak szépen lazán és akkor jóság van! :)


67-70 az már mindegy, mellékes apróság! :)

2013. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kétszer volt pasival, szóval nem tapasztalt, csak tapasztaltabb mint én :) most arra gondoltam, hogy ő csak szétrakja a lábát, persze érthető a fiú dolga a többi, csak nem szeretném, hogy amiatt érezzem magam utána rosszul, mert nem vagyok elég jó neki. tehát fogjam a lábát, és rakjam a vállamra? nem fog hülyének nézni? :D
2013. febr. 26. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a válladra rakni. Egyébként nem a férfi dolga minden. Közösen döntitek el hogy hogyan legyen... Mármint nem kell megbeszélni hogy figyelj feküdjünk így meg így, de ha valami nem tetszik, hát majd szóltok egymásnak... Szóval nem tudom min aggódsz, csináljátok úgy, ahogy kényelmes nektek, had ne mi mondjuk már meg! :D
2013. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazad van, csak görcsölök rajta jelenleg :)
2013. febr. 26. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyit görcsölni. Mi van ha össze se jön a hétvége, vagy ha nem lesz jó a póz? Összedől a világ.


Legyetek már kicsit spontánabbak és ne tervezzétek már meg másodpercre az egészet. Illúzió és kedvromboló. jó hogy nem a meccs 5 perces szünetéhez igazodtok.

2013. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
vagy a válladra veszed a lábait, vagy a lábai közé ülsz. a lábai combjaidon lesznek két oldalt,(amiből könnyedén előre is tudsz hajolni, és csókolózhattok, + nem utolsó sorban a mellét is könnyedén eléred! :-)
2013. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!