Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves fiúnak milyen nővel...

22 éves fiúnak milyen nővel érdemes ismerkednie, ha el szeretné már veszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Nem olyan rosszul nézek ki, de sajnos nem vagyok sikeres, illetve próbálok javítani rajta, de néha akaratomon kívül is megsértek valakit. A nőkhöz pedig még nem annyira "értek".
2013. márc. 2. 16:55
 1/7 anonim válasza:
Ha egy szexre gondolsz akkor egy 30-40-es szingli novel kezdjél.Azok mindig belemennek egy éjszakába fiatalabb fiukkal.
2013. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, ha 40 éves nővel akarsz dugni.
2013. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ennek se füle se farka. Nem is mondta hogy 40-el akarna dugni. Mondjuk a kérdés is jó, "néha akaratom kívül is megsértek valakit", ez full ide tartozik.


Ismerkedj akivel tudsz, aztán majd alakíts abból valamit amiből tudsz. Gondolom ne egy hülye pitsával aki egy losernek tart

2013. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem keress egy kicsivel fiatalabb lányt aki szereti a sexet és legyél hozzá kedves és hidd meg sikerülni fog 17/L
2013. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22:51 : Honnan tudhatnám, hogy szereti a szexet?
2013. márc. 4. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, első randin nem biztos, hogy jól jön ki, ha megkérdezed. Mondjuk én miközben kajáltunk a Mekiben, megkérdeztem, és később (miután összejöttünk) elmondta a párom, hogy nagyon kevés választotta el az arcomat egy hamburgertől akkor.


Ha csak szex kell: 30..40-es nő, ahogy tanácsolták már, vagy fizetős csaj (a közismert megnevezése fennakad a trágárságszűrőn). Állítólag nagyon élethűen (barátnőszerűen) csinálják, ha kedves vagy velük, és szimpatikus vagy nekik.

2013. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én barátnom 41,én 17 vagyok és nagyon jo vele az élet.
2013. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!