Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16evesen nagyon hamar van a...

16evesen nagyon hamar van a szuzesseg elvesztesere? (lany) a fiu 15

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

"hehehe:D kocce:D majd igyekezunk ;)"


Ha 16 évesen ennyi agyad van, akkor igenis korán van.

2008. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na most az agyról. Elgondolkodott rajta a tisztelt kérdező hogy korai-e. Ha semmi agya nem lenne, már 3-4 éve szexelne, és nem gondolkodna rajta.


A felgyorsulásról: jóval előbbre tolódott az érési folyamat, egy mai 16 éves lány fizikailag és lelki érettség szempontjából sokszor egy 15 évvel ezelőtti 20-22 évesnek felel meg.


16 évesen akkor korai elveszteni, ha nem érzed azt hogy jó lesz, ha nem vagy biztos a dolgodban. Mivel megkérdezted, nem vagy magadban biztos valószínűleg. Szerintem legyetek felkészülve (védekezésre márhogy) aztán a csókolózásból-pettingből egy idő után úgyis ez lesz. Ha bíztok egymásban és szeretitek egymást nem lehet gond.

2008. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászolónak :

Lehet hogy testileg hamarabb érnek de lelki szempontból egyáltalán nem úgy tünik rajtuk... és itt a lelki érettség számít mint a testi...

2008. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen vesztettem el és nem bántam meg:) felejthetetlen élmény akkor ha a barátod vigyáz rád:) De ha te korainak tartod akkor még nem kell lefeküdnöd vele:) Csak várjátok ki a legmegfelelőbb pillanatot
2008. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En 15evesen vesztettem el es nem bantam meg:)Szerintem nem korai:)
2009. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!