Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy attól hogy szűz vagyok (ő is) még nem vágyom cuki dolgokra az első éjszaka? (Lent)

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom,és annyira aranyos ahogy készül..Neki is ez lesz az első,és ő úgy képzeli el,hogy lesznek virágok meg gyertya...stb. En meg nem akarom megbántani,de valami vadra vágyom..Izgalmasra..Felőlem akár meg is verhetjük egymást vagy játszhatunk háziállatost nem tudom..csak nem akarom,hogy ilyen nagyon cuki felejthető legyen az első..Lehet hogy nem a világ legnagyobb problémája az enyém,de nekem fontos.. :)

2013. márc. 3. 17:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neki is nyugodtan elmondhatod.
2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd kerek-perec a szemébe.
2013. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ha ilyeneket nem tudsz elmondani neki, akkor mi lesz később, ha valami nagyobb dolgot kell elmondanod?..
2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igazad van..csak az a baj,hogy ő annyira más ilyen téren..Olyan cuki,és megemlítem neki csak egy picit néha..akkor olyan furán néz rám...mintha nem lennék normális...
2013. márc. 3. 17:19
 5/27 anonim ***** válasza:

Hát vad biztos nem lesz.Berakja és jó, ha 2 mp-ig bírja.

Meg szerintem az egész nem jó így, mert teljesen mások vagytok, más igényekkel és így vagy neki vagy neked nem lesz jó.

2013. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egyébként nyugtass meg hogy nem G.R. a monogrammod..
2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem G.R. a monogrammom nyugi..:)
2013. márc. 3. 19:06
 8/27 LeftBehind ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a száddal elmondani neki. Miért ennyire nehéz az embereknek kommunikálni egymással?
2013. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, most komolyan. Ez pont olyan amit tényleg el kell mondanod aztán ennyi. Mi ebben olyan bonyolult.


Leültök, DE akár állhattok is, ahogy tetszik "én inkább valami vadra gondoltam, semmi kedvem az ilyen cukis, romantikus dolgokhoz mint gyertya, rózsák illóolajok, vadan csináljunk, keményen" hablablabla.


Nem hiszem hogy hü de megbántanád, sőt szerintem lehet azért csinálja, mert gondolja ezt így szokás hogy első alkalom stb, aztán lehet külön őrülne hogy hüü de jó beakar vadulni JEEAAA!

2013. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Dionsyia ***** válasza:
100%
HA másképp nem megy írd le egy rózsaszín papírra (az olyan cuki) és csúsztasd a táskájába (zsebébe) bárhová ahol megtalálja.
2013. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!