Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek szűz férfiakat...

Léteznek szűz férfiakat kedvelő nők?

Figyelt kérdés
25/F
2013. márc. 8. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

persze hogy vannak, mert a szü pasik nem tudják mi a külömbség a szinlelt és a valós orgazmus között...

jaj hallod ne fárasszál itt nem fogsz párt találni magadnak...

menj ki az utcára sétálj egyet és elöbb utobb találni fogsz egy csajt aki összejön veled... csak ne önsajnáld magad...

2013. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

persze,

pont úgy mint vannak olyan férfiak, akik a szűz lányokat kedvelik N

2013. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 LeftBehind ***** válasza:
100%
Ez a fajta nő olyan,mint a síugró indián vagy a jó politikus....biztos van,csak k.rva nehéz elképzelni.
2013. márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nem úgy mondanám, hogy kedvelem a szűz fiúkat, de nekem minden álmom, hogy az a fiú, akivel majd a jövőben elveszítem az ártatlanságom, szintén szűz legyen még! Persze most nem rád gondolok, csak gondoltam, leírom a saját nézőpontomat. :)

16L

2013. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Persze most nem rád gondolok"


:DDDD

na ezt jól megkaptad

2013. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha a korod alapján belefér, akkor a lányoknak általában nincs ellene kifogása (nem kedvelik, csak elfogadható). ha a korod miatt bizarr, akkor rengeteg kattant csajt szedhetsz fel ezzel a rossz dumával. ismertem egy 36 éves férfit, ezzel a dumával csajozott, voltak szép számmal jelentkezők, de mit mondjak, nagyon érdekes volt a mezőny...
2013. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szűz fiú - szűz lány felállás a legroszabb. egyiknek sincs tapasztalata, így nagy eséllyel mindekettőnek rossz lesz.
2013. márc. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
És ezt miért kéne elmondani a csajnak? :D
2013. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Olyanok, mint a Loch Ness-i szörny: sokan állítják, h léteznek ilyenek, de bizonyíték nincs rá.
2013. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző: miért, szted minden férfi kamaszként veszti el?
2013. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!