Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt orgazmusod életed első...

Volt orgazmusod életed első együttléténél?

Figyelt kérdés
Hány évesen történt? Leginkább lányok válaszát várom. De írhatnak fiúk is, ha a barátnőjükkel kapcsolatban vannak tapasztalataik ez ügyben. Köszi előre is!

2013. márc. 11. 16:30
 1/7 Andii1 ***** válasza:
nem...
2013. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
17 voltam, és nem is igazán a fiút akartam, hanem azt, hogy túl legyek az egészen, annyira zavart, hogy még szűz vagyok. És bár a fiú szerelmes volt belém, borzasztó tapasztalatlan volt ő is. Szóval nem volt egy felemelő élmény, féltem tőle, fájt is nagyon, véreztem is, és természetesen nem volt orgazmusom. De nem bánom, nem maradt meg rossz emléknek, és ez is kellett, hogy rájöjjek arra, milyen a jó szex. :)
2013. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem és azóta sincs, 20 évesen történt béna volt a pasi mint az isten barma 3x álltunk neki.. 24/L
2013. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Aktus során nem. És azóta sincs.

Viszont előtte rengeteget pettingeltünk, orál is volt, úgy meg simán volt orgazmusom. Nem tudok visszaemlékezni, hogy akkor éppen hogy történt, de gondolom utána kielégített a párom máshogy.

15 voltam.

2013. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt.
2013. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, szerintem az elsőtől ne várj semmi csodát
2013. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekemsem volt
2013. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!