Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ez az érzés bennem?...

Normális ez az érzés bennem? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

A barátom jóval idősebb nálam,de még nem feküdtünk le.A petting fogalmát már kimerítettük eléggé,de néha attól tartok,hogy addig lesz velem,amíg le nem fekszem vele...Tudom,hogy ez őrültség,de egyre gyakrabban gondolok erre.Nem tudom,hogy miért van pont velem,aki tök tapasztalatlan,amikor bárkit megkaphatna.

Már le akarok vele feküdni,de ez valahogy visszatart.Mit csináljak,hogy legyőzzem a félelmemet?



2013. márc. 11. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
feküdj le vele, és majd kiderül mi lesz, az elkerülhetetlent úgysem kerülheted el, jöjjön aminek jönnie kell, ha szerencséd van akkor együtt maradtok, ha meg nem akkor így kellett történnie
2013. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
73%
Kérdezd meg, elég nagy, hogy felvállalja-gondolom. Ha le akarsz vele feküdni és meg is teszed, akkor vállalni kell a következményeket. Ha nem fekszel le vele, akkor el fog hagyni, tuti egy idő után... Nehéz a választás, de előbb-utóbb így is úgy is kiderül...
2013. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Jöjjön aminek jönnie kell. Ha nem kovkáztatsz akkor esélyed sincs nyerni. Ha nem fekszel le vele elfog hagyni holott lehet hogy amúgy minden rendben lett volna és a lefekvés után is együtt maradtatok volna. Ha Megpróbálos akkor van esély rá hogy minden oké lesz ha pedig mégsem így történne akkor meg mindegy mert te megpróbáltad ennek ki kellett derülnie. Ha egy ilyen igazi bunkó akkor örülhetsz hogy enm pazaroltál rá több időt az életedből, minél tovább húzod annál rosszabb lesz. Ráadásul tök értelmetlen. Tehát lényeg a lényeg szerintem feküdj le vele.
2013. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Még anno nekem is megfordult ez a fejemben. Ugyan ez volt a helyzet, velem és a párommal. Én szűz voltam ő pedig tapasztalt. A gondolat ugyan megfordult a fejemben, de az megnyugtatott, hogy ő egyszer sem hozta fel a témát, és nem is sürgetett. (mielőtt jönnének a hülye válaszok, nem nem szexelt közben senki mással.) Azóta is boldog párkapcsolatban élünk. Ha esetleg neked sűrűn felhozza a dolgot, esetleg próbálna kezdeményezni, akkor van esély a dologra, de akkor sem 100%. Ez bizony csak akkor derül ki, ha megtörténik aminek meg kell történnie.
2013. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!