Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha azt mondja a pasi, h nem o...

Ha azt mondja a pasi, h nem o akarja elvenni a szuzessegem az mit jelent? Ennyire gaznak tartja vagy nem akar nekem rosszat vagy mi? 16l

Figyelt kérdés
a normalis valaszokat elore is koszonom!:)
2013. márc. 12. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűz lánnyal lenni felelősség... és azt nem akarja vállalni.
2013. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez igazából a személyiségtől függ. Ha sokat csajozik, akkot nem akar neked rosszat, legalábbis ez a következtetés.
2013. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy pasi nem akar számodra első lenni, az azt jelenti, hogy nem szeret, vagy legalábbis fél attól, hogy te túlságosan elkezdenél kötődni hozzá. Ha szeretne igazán, akkor ez nem volna téma...
2013. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam. Koszonom!
2013. márc. 12. 10:56
 5/6 Balu86MH válasza:
de az is lehet, hogy értéknek tekinti a szüzességet és nem akarja úgy elvenni, hogy aztán lehet szakítotok és később semmi közötök nem lesz egymáshoz.
2013. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyet mondd, akkor ő nem szeret igazándiból! Ez 100%!! Szakíts vele minél előbb! :/
2013. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!