Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek? Teljesen összeomlottam.

Figyelt kérdés
A párommal ingen jelentős korkülönbség van köztünk. (30 év) Neki már volt egy válása, van két gyermeke. Tőlem viszont nem akar semmit. Azt mondja szeret de sem elvenni nem akar, sem gyereket se semmit. Mikor még csak udvarolt pont az ellenkezőjét monda. Önbizalmam már nincs,úgy gondolom biztosan nem vagyok elég jó. Nem kellek senkinek?

#elvenni #akar #párom.
2012. szept. 29. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de én nem csodálkozok, hogy már nem akar gyereket. Lépj túl és keres egy korban hozzád illő férfit.
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

A párod túl van már egy házasságon, számára ez már mást jelent, hiszen megtapasztalta, hogy hiába vezetett oltár elé egy nőt, nem szólt örök életre a dolog. Ebből adódóan nem csodálom, ha nem akar újra házasodni, mivel ő már tudja, hogy nem ezen múlik a kapcsolat tartóssága. Gyereket pedig 50 fölött szintén érthető, hogy már nem akar.

Nos, ez a legnagyobb baj a nagy korkülönbséggel, mert általában nem azonosak az életcélok. Ha te szeretnél feleség lenni és szeretnél saját gyerekeket, akkor bizony nem jó férfi mellett vagy. Hidd el, találnál olyat, aki elvenne és megadná mindazt, amire vágysz.

2012. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul milyen már, hogy hazudozik össze-vissza?

Már csak emiatt sem maradnék vele tovább.

2012. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy nagyon szeretem. Az eszem és a szívem más diktál és ebbe beleőrülök.
2012. szept. 29. 19:40
 5/5 anonim válasza:
szeretem...ugyan már,olyan nincs. rúgd ki.
2012. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!