Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem találni olyan 14-17 év körüli lányt, aki szűz és tapasztalatlan szex terén és nem kéne szégyenkeznem előtte? Hogyan győzzem le a félelmeimet, ami a tapasztalatlanságom és előnytelen külsőm miatt frusztrál folyton?

Figyelt kérdés
Gátlásos vagyok és félek, szégyellem, hogy azok a lányok, akikkel ismerkedem rájönnek, hogy még tapasztaltan fiú vagyok a lányok és szex terén. Sajnos most is van egy gyönyörű, menő csaj, akivel ismerkedem és nem merek vele találkozni sem, mert félek, hogy észreveszi, hogy mennyire parázok egy olyan szép lánytól, mint ő és, hogy rájön, hogy nincs még valami sok tapasztalatom a csók, szex és párkapcsolati élet terén sem. Össz 3 csajjal smároltam és ennyi, barátnőm sem volt még, mert csúnyácska is vagyok szerintem( bár szoktak lányok kezdeményezni facebookon, de ők távol élnek többnyire, találka csak ritkán jön össze, de akkor is folyotn parázok, eddig csak egy csúnyácska lányt mertem megcsókolni, de úgy, hogy megkérdeztem azt is, hogy szeretné-e kipróbálni, mert tudtam, hogy ő is tapasztalatlan, viszont a szép lányokkal nem vagoyk ilyen bátor, mert azt gondolom, hogy ők már tapasztaltak bizonyára és sok fiúval voltak.

2013. márc. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy magabiztos,laza,de ne idióta:)

Arról, hogy meg neked volt-e már szexuális élményed azt mondasz amit akarsz.

Nézd azt tanácsolom hogy hajrá!


/egy hasonló tag, mint te/

2013. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
legyél határozott magabiztos laza menő kicsit engedd el magad a végén meg úgyis a tiéd lesz a csaj sok sikert
2013. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. Semmiképpen ne szégyenkezz mert neked ez az első és honnan tudnád hogy hogyan kell jól csinálni.


a legfontosabb: ISMERKEDJ EMBEREKKEL AHOL CSAK LEHET

2013. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak lazán:) /ugyanaz mint te/
2013. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp fél perce láttam 2 kérdést szüz lánytól.
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en 14 vagyok, szuz, szivesen ismerkedem :)
2013. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!