Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, de arra...

Még szűz vagyok, de arra vágyok, hogy egyszerre 3 lánnyal legyek az ágyban ez normális?

Figyelt kérdés

és amúgy úgy érzem hogy mindegyiket ki is tudnám elégíteni, tehát jól bírnák velük. van még olyan aki így érez?


egy lány az olyan snassz, úgy érzem ha egyel lennék, utána lábra sem tudna állni.


minden apró részletét el tudom képzelni, hogy mit csinálnék.


viszont azt már egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy az utcán kézen fogva sétálok egy lánnyal.



2013. márc. 12. 17:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én is, de nekem jó lesz egy aranyos is :D

F19

2013. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 okoska31 ***** válasza:
tapasztalatlan vagy és nagyképű... ha kifogsz egy tapasztaltabb csajt 1:1-re, a végén Te nem fogsz tudni még mozdulni sem...
2013. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
23, de ez fontos most?:)
2013. márc. 12. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolom tizenéves vagy, tombolnak benned a hormonok, én akkoriban az élő fát is megdugtam volna, 1-150 lányt egyszerre. Legalábbis a fantáziámban.
2013. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Normalis..de nem igazan tudnad lehet meg egyetsem...majd gondolkozz el ezen miutan mar jartal legalabb egy csajban..:D;)
2013. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

még azt mondja nagyképű :S hát az pont sosem voltam(mások szerint). inkább őszintének nevezném magam. engem amúgy nagyon könnyen meg lehet bántani, mivel érzelmes vagyok, és nagyon keményen empatikus is.


amit legtöbbször kapok, az az hogy: "hogyhogy nincs csajod, buz1 vagy? :D"


utána "aranyos vagy"

aztán meg "nagyfäszú"

2013. márc. 12. 17:38
 8/16 anonim válasza:
Először próbálkozz egyszerre eggyel. Ennél jobb tanácsot nem lehet adni. Arra is van esély, hogy utána te leszel az, aki nem tud lábra állni.
2013. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát igazából az még a helyzet, hogy egyáltalán nem érdekel a kapcsolat. (nem tudom lehet-e arra fogni hogy nem nőttem fel)


ha néz egy lány, már abból észreveszem hogy tetszem-e neki, de ha igen, akkor sem megyek oda. Nem is motivál semmi, szívem sem ver gyorsabban soha.


de mást is látok a szemében, meg már akkor érzem mit gondol, ha a közelemben van. Olyan mintha a beszélne a teste.

De az a gond hogy rákérdezni nem merek hogy erre meg arra gondolsz-e, mert lányok sincsenek oda a gondolatolvasó fiúkért.


Egyszer-kétszer már volt, hogy megkérdeztem lányoktól, és valóban arra gondolt amire én.

2013. márc. 12. 17:47
 10/16 anonim válasza:

Ó, a lányok imádják a gondolatolvasó fiúkat. :-)

Legyél bátrabb, kezdeményezz, és ne várd, hogy váratlanul elcsap a szerelemvillamos, meglátsz valakit és lángolni kezdesz. Előfordul ez is, de elég ritkán. A szerelem, a vágy sokszor hosszabb idő alatt bontakozik ki. Kezdeményezz, merj továbblépni és először járni tanulj meg, mielőtt futni akarnál.

2013. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!