Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves srác vagyok, szintén...

17 éves srác vagyok, szintén 17 éves barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, de a szex elég tabu téma. Az elején leszögezte, hogy ő még nem akarja, talán házasságig sem. Azóta viszont eléggé hidegen viseli az e felé mutató bármilyen jelet. Tipp?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem akarom elsietni vagy valami, de kicsit aggaszt hogy ezen a téren ennyire rideg. Gondolom, hogy idővel majd megérik rá, de ezt nem tudhatom. Vélemények? megköszönök minden nem troll és/vagy retardált választ
2013. márc. 18. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
fel kell izgatni, akkor majd nem fogja a házasságig húzni. persze nem rögtön durr bele rárontasz, hanem csak puszilgatod simogatod, hasonlók
2013. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

ja, minden nő megkapható csak hatni kell rá.

MR.

2013. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Bármilyen jel" alatt arra gondolsz, ha már jobba csókolóztok, akkor visszahúzódik, vagy ha szóba kerül??
2013. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Bármilyen jel" alatt arra gondolsz, ha már jobba csókolóztok, akkor visszahúzódik, vagy ha szóba kerül??


szóba alig-alig kerül, inkább elhúzódik

2013. márc. 18. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez engem is aggasztana. Valahogy beszélni kellene arról, hogy miért nem vonzódik hozzád, vagy mi folyik. Nekem nem elképzelhető, hogy szeressek valakit, és ennyire ne akarjak vele lenni. És fordítva is elvárnám ezt.
2013. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valamiben megállapodtatok, ne várd el, hogy meggondolja magát.
2013. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Hajsd el a f*szba a frigid kis k*rvát. 17 éves életerős fiatalember vagy, aki nem azért tart barátnőt, hogy legyen kivel beszélgetni. A szex az alapja egy kapcsolatnak, ha ő erre nem kész, akkor kár rabolni egymás idejét. Ha ennyi ideig nem akarta, akkor ezután sem fogja és nem is szeret. Én 1,5 hónap türelmi időt adtam volna neki az elején és utána mehet az anyjába.
2013. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Utolsónak üzenem h egy bunkò f...vagy!!!!
2013. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én nő vagyok és szerintem te egy tök rendes srác vagy hogy ennyire türelmesen kezeled.ritka az ilyen...Nemtudom mit szoktatok eggyütt csinálni,de ha szoktatok filmezni akkor próbáld ki hogy beteszel valami romantikus vigjátékot ami ilyesmiről szól,hátha megnyílik magától két röhögés között...lehet hogy csak fél mert talán hallott valami rémsztorit...Bizony az első nem kellemes nekünk nőknek úgyhogy lehet ettől tart...Annak a "kedves" hozzászólónak meg csak annyit hogy oké hogy fontos a szex egy kapcsolatban de csak azoknak akik már szexeltek....aki még nem annak miért lenne fontos???
2013. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!