Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan 17 éves leszek és szűz...

Lassan 17 éves leszek és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem gáz! Csak picit bánt,hogy sokan rossz szemmel nézik!

De viszont szerintem rá érek vele. Majd ha úgy érzem és megtalálom azt a srácot akivel megtegyem.

Ti mit gondoltok?



2013. márc. 22. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kib*szottul örülök mikor kiderül egy csajról, hogy szűz. Nem is kell potenciális barátnőjelöltnek lennie. Jó érzés na.
2013. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha amúgysincs még kivel akkor mégis hogyan lehetnél nem szűz?


Egyébként jól teszed. 17 éves korban bőven ráérsz.

2013. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Lassan 17 éves leszel, és szűz vagy.
2013. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mégis ki nézi rossz szemmel? a magánélet az magánélet, ezt még a törvény sem bünteti
2013. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az osztály szerint ez ciki!

Mindenki arról beszél, hogy milyen jó volt az éjszaka. Ezt-azt csinált elmesélik mindenkinek,hogy elégítette ki a pasiját/csaját. Bár szerintem a háromnegyed része csak füllentés!

2013. márc. 22. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd azt is így fogják mesélni, hogy az orvosnál jártak abortuszon? :D
2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szar az osztályod!

20 éves vagyok és szűz,sose cikiztek érte az osztálytársaim, én meg mondtam,hogy nem volt még megfelelő ember ahhoz,hogy elveszítsem ,sőt barátom sem volt és hát úgy elég nehéz :D

de megértik és a bnőimnek mind van barátja már évek óta,de nem hozzák fel a témát :) szóval ebből a szempontból jó az osztályom :)



20/L

2013. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid buták. Ráérsz vele.
2013. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nyugi,a fiúk nem néznek rád rossz szemmel,engem is zavart,de ahogy több fiú is megtudta hogy szűz vagyok teljesen odáig voltak értem,a párom pedig nagyon boldog volt hogy ő lett az első(és egyetlen)
2013. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az én osztályom a fűvel csinálja ugyanezt a menőzést, elegem van már, de nem érdekel, nem kezdek el ezért füvezni...

remélem érted az átmenetet :)

2013. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!