Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves szűz srác vagyok....

19 éves szűz srác vagyok. Mekkora esélyem van h találok valakit ha soha nem járok el szórakozni, hanem hétvégén is inkább otthon vagyok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerkedés nélkül párt találni olyan, mint csali nélkül horgászni! Nemsok.:/
2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Otthon? Semmi. Nekem sem kopogtatott még be az álomnő az ajtómon.
2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Suliban nem nézelődsz? Az a legjobb hely ;)
2013. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Próbálkozhatsz netes ismerkedéssel ,bár szerintem nem a legjobb.

L

2013. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Üdv! :-D Hasonló a helyzet itt is...

19/F

2013. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És nálam is.Júniusban már 20 leszek.Még soha nem próbálkoztam be senkinél.Az első "szerintem nem nézel ki rosszul" bókot is a héten kaptam 1X. :D
2013. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Nézd, ha adsz magadra, ápolt vagy, kedves, de nem ilyen nyálas valaki, akkor akár a suliban is összefuthatsz valakivel, akinek megdobogtatod a szívét :)))) Már ha jársz még suliba :) Viszont tény, hogy ha sehova nem jársz soha akkor elég nehéz összeismerkedned valakivel...Szerintem a legjobb az lenne, hogy ha szép lassan elkezdenél járni a gimis afterokra /bulikra, néha valami kocsmába beülni haverokkal..(ha még gimis vagy ) , ha egyetemista akkor pedig 99% az esélye hogy ha egy egyetemi bulira elmész, tuti összefutsz valakivel, akivel majd kölcsönösen szimpik vagytok. :)

Persze mindezt nem úgy értem hogy csapd bele magad az életbe egyből, hanem mondjuk ha valamikor úgy érzed, hogy haverokkal lennél, akkor csörögj rájuk, hogy üljetek be valahova .....és szép lassan, nem kell sehova sem sietni, amikor jól esik, kezdj el kimozdulni :)


18/L



Jaaaaa....és egyáltalán nem gáz hogy nem vagy az az idióta , őrült, állandóan részeg csíra fiú :))))))

2013. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Igazából nekem a buli nem szórakozás, hanem inkább kínszenvedés, ahova viszont szabadidőmben járok: túrázni, ott nem igazán lehet ismerkedni. Mondjuk amúgy is egy olyan lányt akarok magam mellé, akinek nem lételeme a bulizás, mert én még egyszer egy ilyen helyre be nem teszem a lábam. :D (26 éves szűz pasi)
2013. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Interneten véletlen is akár, de rábukkanhatsz hasonló lányra, nekem is így sikerült.
2013. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is kb 1x voltam szórakozóhelyen azóta soha...de sztem nem is fogok többet mert nem éreztem jól magam.

Suliban nem kellek senkinek mert elég különc vagyok ja és tudja mindenki h. szűz vagyok mert elmondtam.

Haverjaim kilőve azokkal sem tartom már a kapcsolatot mert ők is csak piálni tudnak minden hétvégén de legalább voltak már csajjal...

2013. márc. 24. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!