Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy srácnak mikor...

Szerintetek egy srácnak mikor "kell" elvesztenie a szüzességét?

Figyelt kérdés
mi az a kor, amikor már azt mondják az emberre,hogy gáz h még szűz?

2013. márc. 26. 14:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az mondjuk lehet hogy nem kell. De az is fix hogy ha lesz pénzed megy egy jó kocsid, simán találsz csajt. Ezért a legegyszerűbb ha inkább tanulsz és szerzel egy jó munkát.
2013. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Épeszű embernél ez nem mérce.


Amúgy meg kit érdekel hogy gáz? Mi köze másnak az életemhez?

2013. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor már nem azért akarja elveszíteni, hogy menőbb legyen vagy hogy kevésbé érezze magát gáznak.
2013. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 LeftBehind ***** válasza:

A szüzesség még csak egy dolog,de itt egy jó tipp:

-kezd el gyakorolni a dumálást minél hamarabb

-kezdj csajozni minél hamarabb

-kezd el kialakítani a stílusod minél hamarabb

-kezdj el tornázni minél hamarabb


A két kulcsszó,ha nem tűnt volna fel a "MINÉL HAMARABB!"

Na de komolyan - ha ezeket megcsinálod és elérsz egy bizonyos szintet,már tök mindegy,hogy szűz vagy-e,mert:

1.Ha esetleg ráunnál a dologra,bármikor tudsz rajta változtatni.

2.Ha szociálisan magabiztos vagy és kisportolt,senki nem fog emiatt csesztetni.

2013. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

15 minimum... Sok szűz srác ma már olyan mint egy félős öregnéni, lehet lepontozni ez akk is így van

MR. (ismertetőmet vállalom).

2013. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

ahzahaaaahaa utolsó, utolsó! jót nevettem.


Bár elrontottad a viccet mert nem szüzekre korlátoznám. Hagyjuk már mr. egész nap a tükör előtt állok és bámulom magam mint egy lány, vagy mr. félek megszólalni de azért közben hú de elvagyok szállva magamtól vagy 40 kiló vagyok és mindent az anyukám csinál helyettem. Ó pedig én feltételeztem, hogy akinek van barátnője az talán normálisabb mint a leírt. Óóóó de nem. Tévednem kellet.


Úgy látszik a szüzesség egyáltalán nem előfeltétele annak hogy valaki egy köhretardáltköh legyen. És ugyanakkor ki nem zárja, de nem is = a szüzesség az e egyebekkel. Szóval vannak itt bőven eltunyult emberkék, nem kell ebbe belekeverni a szüzességet. Akkor úgy látszik létezik szerencse, vagy mit tudom én mi, mert még ilyen hülyén is van barátnője..biztos valamiért bejött a csajnak

2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva 25 leszek, és még nem voltam nővel. Erősen hajlok arra, hogy fizetek az első élményért.
2013. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

19:15


15 éves??? az még gyerek. Gyerek meg inkább ne dugjon, mert ha netán terhes lesz a csaj tőle akkor a csajnak probléma mind az abortusz (ha az mellett dönt) mind a gyerek nevelése. Gondolom a 15 éves fiúcska majd lelép, és nem fogja vállalni se a gyereket se a csajt.

2013. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Geryke1991 ***** válasza:
Egyik haverom 22 éves lesz, még szűz, sőt nem is csókolózótt és nem is ismerkedik lányokkal...EZ gáz! Az, hogy 20 évesen még szűz vagy, viszont ismerkedsz, és volt már közelebbi kapcsolatod lánnyal, az még elfogadható..22-23 évesen szerintem viszont már valami gond van ha mág szűz vagy
2013. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

,,nem is ismerkedik lányokkal...EZ gáz!"


Mintha ez mindenkinek kisujjból menne csettintésre.

2013. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!