Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sikerült már valakinek lúzer...

Sikerült már valakinek lúzer létére elvesztenie a szüzességét, vagy csajt találni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aki nem sok reményt látott a dologra, de valahogy összejött :S Mert én a magam részéről nem sok esélyt látok, de mindenki azt mondja, hogy előbb-utóbb eljön az én időm is, csak az a gond, hogy elég régóta mondják :(

Van köztetek ilyen ?


16/F


2010. márc. 3. 22:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
hallod még csak 16 vagy:) nem igazán avgy elkésve:D úgy írod, h már mióta mondják, mintha lennél már legalább 30:D
2010. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, én is így gondolkodok, és még máig sem volt semmi!
2010. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
22:27- ha valami szar, akkor a kis idő is többnek tűnik.
2010. márc. 3. 22:29
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. amúgy mitől vagy "lúzer"?
2010. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Eléggé túlsúlyos vagyok, szemüveges, és ügyetlen vagyok minden sportban, kivétel nélkül. A lányok szerint ronda vagyok, még a ribancok is messziről elkerülnek. A félrészeg plázap*csákra meg esélyem sincs, mivel nagyrészt kocka haverjaim vannak, buliba pedig senki nem hív, vagy ha igen, csak azért, hogy jól megszívassanak :(
2010. márc. 3. 22:39
 6/33 anonim válasza:
valoban akkor lenne okod aggodni ha 30-35 kozott lennel.. na de 16 evesen? en 20 voltam mikor az elso (egyetlen) baratnommel megismerkedtunk, es mire sex lett belole mar 21, azota is egyutt vagyunk (mar 2 eve) es hidd el nem maradtam le semmirol.. sot.. talan igy meg jobb is, mert nagyon szeressuk egymast
2010. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%
Hát, ha 'lúzernek' érzed magad, akkor nem lesz jobb.. Szerintem próbálj meg lefogyni (nem vékonyra, de azért mégis). Én szintén 16 vagyok (f), de én jelenleg nem azon vagyok, hogy elveszítsem a szüzességemet... Előbb találni kéne magamnak egy hozzámillő barátnőt, akivel hosszabb távon együtt lehetnék. Én valahogy nem tartom értékesnek a könnyen megkapható lányokat.. Sőt.. kerülöm őket.
2010. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

Adhatok néhány tippet?

Zsírleszívás, lézeres szemműtét, kondi, pc kikapcs 1 hétre.

komolyan segíteni akarok sztem segítene.

2010. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
52%
Keress túlsúlyos, szemüveges, ügyetlen, kocka lányokat.
2010. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden luzernek füty-nek előbb-utobb kerül egy luzer lyuk, csak igyekezzen megtalálni és ha megtalálta, megbecsülni.
2010. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!