Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miként nyújtsam a lehető...

Miként nyújtsam a lehető legjobbat egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés
Még nem voltam szűz lánnyal. Tudom, hogy úgy kell velük bánni, mint a hímestojással. Nem szabad, hogy féljenek, meg fel kell oldódniuk, ez eddig oké. Lelkileg menne, meg tudnám nyugatni meg elegendő önbizalmat is tudok adni neki. Most a fizikai részéről szeretnék többet tudni. Adjatok tanácsot legyetek szívesek, hogy tudnám a lehető legjobban csinálni!

2013. márc. 27. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
a lehető legjobban akkor csinálnád, ha békén hagynád szegényt. normális, tartós kapcsolatra lenne majd szüksége és olyannal kéne elvesztenie, akihez ragaszkodhat, akinek nem az a hobbija, h döntögeti a lányokat, mert ezzel csúnyán kiszúrsz vele.
2013. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát nem akarom leírni neked kedves barátom az egész kapcsolatom, mert akkor azért rinyálnál, mert túl sokat írtam. A kérdésemre szeretnék választ kapni! Egyátalán miből gondoltad ezt az egészet? Nagyon rosszul esett, hogy ezt feltételezted rólam! De ha arra vagy kíváncsi, akkor íme:

Barátnőmmel 5 hónapja vagyok együtt. Nagyon szeretem. Nem fogok neked itt csöpögni, mert semmi közöd hozzá!!! Szóval elhatároztuk KÖZÖSEN!, hogy mi lenne HA! Meg egy csomót beszéltünk róla, most jutottunk el odáig, hogy lefekszünk! Ebbe semmi kihasználás nincs. Örülök neki, hogy ez a csaj, akit nagyon szeretek, ad arra egy esélyt, hogy mégjobban kifejezzem felé a szeretetem. Ja és még a szűzessége elvételét is rám bízta. Ez hatalmas nagy dolog, te szerintem ezt fel sem fogod, ha csak vakon ilyet írsz másoknak. Mennyi idős vagy?

2013. márc. 27. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

már csak az a jó, hogy privát üzenetben patkánynak neveztél. hú az az 5 hónap aztán nagyon sok! 35 éves férfi vagyok, és nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy mit írok neked. azért köszönöm, hogy higgadtan írtad a választ.

de tudd, azt nagyon meg kéne gondolnod, mit kezdesz egy szűz lánnyal! remélem, nem voltam bántó. ha mégis, elnézést. tudom, másoknak is "be lehetne szólni", valószínűleg nem használna. szóval ne csak magadra vedd ezt. akinek inge, vegye magára. csak akkor meg senki sem fogja magára venni.

2013. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem hagyom magam! Nekem úgy esett le ez a válasz, hogy te rögtön arra gondoltál, hogy én kihasználom a lányokat. nagyon megsértett való igaz! Akinek nem inge ne vegye magára meg nem ér semmit, mert a válaszod egyenesen nekem irányult. 5 hónap az meg szerintem pont elég ahoz, hogy erre a döntésre jussunk. Barátnőm csak 2 évvel fiatalabb nálam, és én sem vagyok már tizenéves.
2013. márc. 27. 18:35
 5/14 A kérdező kommentje:
és való igaz...épp azon vagyok, hogy jól felkészüljek erre. Mert szerintem elég nagy traumát okozhat egy fiatal lánynak, hogyha az elsőnél rossz tapasztalatot szerez. Szeretném jól meggondolni miként bánok majd vele
2013. márc. 27. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

jó hagyjátok a veszekedést, ez az oldal nem arra való

segítek: először is izgasd fel..szép lassan, csókolózz vele gyengéden, haladj lefelé a nyakán, egyre lejjebb, a hasát csókolgasd, lassan érzékien vetkőztesd, simogasd a lábát és a combjait, haladj a combja belső felén és kezd el OTT kényeztetni.. igen, a nyelveddel, majd lassan csúsztasd belé az egyik ujjad..ki-be, ki-be, gondolom itt már eléggé fel lesz izgulva, de majd érzed a nedvességet, a többi magától jön, a lényeg, hogy szép lassan hatolj belé, ha fáj neki, húzd kijjebb, majd próbáljátok meg újra, közben csókold.. a fülét, a nyakát, suttogj neki, nyugtatgasd, simogasd, aztán kicsit a tempón is lehet gyorsítani, ha már kellemesebb. nagy vonalakban ennyi

2013. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Majd lassan csúsztasd belé az ujjad" Heeee????

Öreg szerintem elég szépen leírta HOGY: SZŰŰŰŰZ !

Hát nem hinném, hogy a te segítségedre lenne szüksége..xD

2013. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nem ujjal venném el vagy ez csak nálam furcsa? xD (Elöbbi voltam)
2013. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

úristen de hülyék vagytok

attól miért veszíti el a szüzességét, ha megujjazza ???

akkor minden szűz lány aki maszturbál már nem szűz vagy mi? wtf? ennyi sötétet.. úgyis csak akkor veszíti el miután AZT betette -.-

2013. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ujjazza előtte akkor jobban fáj majd a behatolás. idióta :D
2013. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!