Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és mit tegyek,...

Szűz vagyok és mit tegyek, hogy a fiúnak a legjobbat tudjam nyújtani? Azaz.

Figyelt kérdés
Szval nem tudom, hogy hogyan kezdjem majd el, hogy akkor most, mivel is kényeztessem, ami romantikus is, és nem gáz ha csinálom...remélem értitek.

2013. márc. 10. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha szűz maradsz addig az pont elég egy srácnak hidd el:D
2013. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szűz lány vagy... a pasi foglalkozzon azal hogy ne fájjon neked anyira és élvezd és örömet okozzon neked szerintem ez minimum...hidd el neki jólesz bármit csinálsz.. 19F
2013. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eltöttem szólónak igaza van, ilyen esetben a fiúnak kell figyelnie rád;)
2013. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

rég rossz, ha azon gondolkodik egy lány, hogy mit "kell" csinálnia a szexben. az meg ennél is rosszabb, ha mások önzésre ösztönzik.


szerintem még nem állsz készen a szexre, ha érdekelne a téma, tudnál róla eleget. de szerintem beszélgetni se szoktál a sráccal ilyesmiről, és orgazmusod se volt még.

2013. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Anyukádat kérdezted már?
2013. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kalán kezdhetnéd: ELŐJÁTÉKKAL
2013. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!