Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még de a barátom kiverte rám és lefolyt a vaginámhoz..nem tudom hogy be is folyt e..normális válaszokat szeretnék!

2013. márc. 28. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálunk anyuka!
2013. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz! Ezt hívják szűznemzésnek. De kicsi rá az esélyed. Ha megúszod a dolgot (ha nem akkor is), figyeljetek erre jobban oda.
2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg van rá az esélyed! De én szorítok neked, hogy ne leygen semmi baj!
2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs rá esély ne aggódj, ne haragudjatok, de előtte utána kéne nézni, mármint én nem bántásnak szántam ezt most. ha oda folyik az nem baj, mert akkor csak folyt. de ha benned megy el, akkor meg van neki a löket, ami felmegy a petevezetékedbe. nincs gond ne aggódj, de ha nem hiszel nekem, nézz utána, vagy menj el nőgyógyászhoz.
2013. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kreativkaosz válasza:
Igen. Így a legnagyobb esélye annak, hogy ikreid fognak születni. Sok boldogságot :D
2013. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te se vagy túl okos. nektek miért jó az, hogy mást beijesztetek? neked jó esne fordított esetben?...
2013. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nagyon kicsi így az esély!

Nagyon termékenyek vagytok, ha így is sikerül.

Amúgy miért vetkőztök le mindketten, amíg nem tudjátok, hogy kell védekezni? Gyereket akartok?

2013. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!