Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány és tapasztalt pasi?...

Szűz lány és tapasztalt pasi? Vajon lesz hozzám kedve?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, neki már volt több kapcsolata is. Nem lesz neki kellemetlen hogy nagyon kezdő leszek? Én már elmondtam neki hogy nem voltam még pasival, és nem akadt ki rajta, de ki tudja...Én nem fogom tudni hogy mikor mit kell csinálni stb.


22 éves vagyok.


2013. márc. 31. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem leszel olyan hogy 2 óra kell majd csak a bugyi levételére akkor lesz kedve, majd megtanít:)
2013. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen lesz hozzá kedve
2013. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem lenne hozzá kedvem mert számomra nem akadály egy ilyen... de ez pasija válogatja.
2013. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha neki nem, nekem igen!

F.

2013. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő sem akadt ki rajta, azt mondta hülye vagyok ha azt hiszem emiatt ő majd nem akar engem. Csak mégis...Nincs ő ehhez hozzászokva, és ha ügyetlen leszek az nem valami jó. Mondjuk úgy veszem rajta észre, hogy először inkább érzelmeket akar kiépíteni, szóval nem erőltet semmit. Úgyhogy a szex odébb van még.
2013. márc. 31. 23:01
 6/6 Tyler913 ***** válasza:
Szerintem szinte minden pasi élvezné,ha szűz lánnyal kezdhetne. Teljesen új,bejáratlan terep. Nincsenek még rossz emlékek és szokások. Gyakorlatilag csak előnye van. Amiatt ne aggódj,hogy béna leszel. Egy lánytól az lehet nagyon szexi. Ne is leplezd,egy ártatlan őzike minden pasiból kihozza a vadászt...
2013. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!