Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Számotokra miért előny...

Fiúk! Számotokra miért előny / izgató ha egy lány még szűz?

Figyelt kérdés
Én ugyan már nem vagyok az jó pár éve, de rengeteg helyről hallom hogy az milyen izgató és érdekelne hogy tulajdonképpen miért is. Nyilván olyanok válasza érdekel, akiknek ez bejön, az ellenzők tábora inkább ne is nyomja meg a "válasz küldése"" gombot. Köszi! :)
2013. márc. 31. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szűkebbek
2013. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Életre szóló élmény? A farkad nem olyan fontos, már ne is haragudj, hogy alapvetően meghatározza egy nő életét...
2013. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Közönséges leszek: mert előtte nem járt benne senki.
2013. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én nekem csak azért lenne vonzo mert büszke lennék magamra, hogy egy érintetlen lány velem akarja magát először kiprobálni. Számomra hízelgő ha rámbizza magát. :)
2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

meg egy baromi jo kihivás ezt ugy kivitelezni hogy a másiknak ne fájon. arrol nem is beszélve hogy ha jo voltál akkor azt a csajt egész életében ha nincs kapcsolata bármikor megkapod. mert ragaszkodni fog hozzád. es nem csak egy egyéjszakás kaland voltál.

ez persze nem feltétlene igaz. de nekem eddig a tapasztalat ezt mutatta

35évvel a hátam mögött

2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert én lehetek neki az első és az szerintem különleges dolog. 20/F
2013. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Számomra nem izgató. Viszont előny lenne olyan szempontból, hogy nem rontotta el előttem egy csomó lúzer srác az önzőségével a nő saját szexualitásához fűződő érzéseit, kapcsolatát, ezért úgymond "tiszta lappal" indul.
2013. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!