Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál előny, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál előny, ha egy lány sportol?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta fontos része az életemnek a sport, sok mindent próbáltam már (tánc, tenisz, röplabda, aerobic), idén már 6. éve szertornázom. Ezen kívül járok futni, biciklizni, görkorizni időnként.

Nem gondolom, hogy a sporttól kevésbé lennék nőies, főleg a hajlékonyság miatt, de ugyanakkor zavar, hogy sokan fiúsnak tartják, ha egy lánynak komoly erőnléte van. Márpedig az a szertornához elengedhetetlen. Azért szétgyúrva nem vagyok, de nulla izom fogpiszkáló sem, 160 cm-hez 55kg vagyok, a csípőm alkatilag szélesebb, tehát az alakom egyáltalán nem fiús.

Ezek a tényezők fiúknál inkább pozitívumnak vagy negatívumnak számítanak?


2013. márc. 28. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

igen, elöny :)

én is sportolok, testalkatra kb ilyen vagyok (165 cm, 57 kg, széles csípö, széles váll), eddig senki nem szólt egy rossz szót sem az alakom miatt, és engem pl nem tartanak fiúsnak :)

L

2013. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek a sportos lányok. Meg akik sportolnak, tehát nem csak egész nap a facebookon lógnak, azok belsőre is sokkal másabbak általába. A sport által céltudatosabbak és határozottabbak általába a lányok. Jellemzésed alapján te pont az én ideálom lennél. Mondjuk én nem a külsőmről vagyok híres, de a sportot én is nagyon szeretem, és het 4x kézilabdázok is. Szóval nállam kifejezetten előnyös vagy. 14/F
2013. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem előny. Végül is egészségesen élsz, a sporttal rengeteget teszel az egészséged megőrzéséért, lelkileg is kikapcsol, felfrissülsz, sokkal kiegyensúlyozottabb az ember, ha rendszeresen sportol és még az alakod is jobb, mint ha nem sportolnál.:)
2013. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát nem egy rosz dolog,hogy nem egész nap alszik,vagy zenét hallgat otthon,vagy a gép elött fészbúkozik...

Meg legalább nem adja fel könnyen.Persze azon kívül,hogy jelez pár dolgot a csajról,nem számít sokat.

2013. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
2-es vagyok, korod mennyi?
2013. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előny! :)
2013. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2013. márc. 28. 20:16
 8/18 anonim ***** válasza:

az milyenis kb?

[link]

keress valami hasonlót, vagy mutass képet magadról! :)

2013. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem már most lenyűgöztél :) Igen előnyös az életviteled persze, hiszen én is állandóan sportolok akár még össze is lehetne egyeztetni az életviteled ha olyan párt találsz magadnak és szerintem kifejezettem szépek az izmosabb sportosabb nők jobb egy formás izmos kart, combot, popsit hasat.....fogni mint egy löttyedt zsírosabb gyenge testrészt :) HA küldesz képet privátba jobban tudnék véleményt alkotni de a leírtak alapján is biztos előnyben részesítelek :)
2013. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Majd holnap keresek egy képet hasonló alkatról, magamról nem szívesen raknék fel képet. De annak ellenére, hogy ennyit sportolok, van rajtam comb-csípő-fenék tájon egy kis felesleg, szóval nincs tökéletes alakom, annyira nem kell elájulni...:)
2013. márc. 28. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!