Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19/F szűz fiúként mennyire...

19/F szűz fiúként mennyire esélyes közel velem egykorú, szintén szűz lányt találnom?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ez lenne a szűrő, hogy szűz-e a lány, vagy sem, de első alkalommal valamelyest kellemesebb lenne egy szűz lánnyal lennem. Persze a tapasztalt sem lenne baj, de most nem ez a kérdés.
2013. ápr. 1. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Abból lenne csak a káosz.
2013. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

50-50

vagy találsz vagy nem

2013. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Öcsi.

Miért nem tojod le ezt a szűz nem szűz témát,és csak ismerkedsz?

Csak úgy gondok nélkül?Szabadon.Élvezni a dolgot.Aztán ha akad csaj azzal megbeszéled.

2013. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Azt hiszem, egyre kevesebb. Mondjuk én pont az vagyok, de ez nem felhívásként írtam, hanem azért, hogy jelezzem, nem lehetetlen küldetés! :D

18/L

2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Van 24 éves szűz lányismerősöm is (aki nem ronda, csak gátlásos), ebből kiindulva nem lehetetlen vállalkozás. De én a helyedben inkább tapasztaltabb lányt keresnék, aki nem bénázik annyit.
2013. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

istenem, komolyan ez a szüzesség téma már kezd beteges méreteket ölteni, illetve... a francot kezd, már rég az! Annyi hülye kérdés van itt, hogy szerintem azért szüzek akik írják, mert itt irkálnak egész nap.


És akkor jönnek a hasonlóan aztán baromi fontos, a kérdéshez rendkívül lényeges és sokat mondó válaszok "szerintem nincsenek,óóhhhóó haha viszontén PONT az vagyok, de amúgy hablabla" fantasztikus,


Képzeld a világban odakint vannak szüzek és nem szüzek, van mindkettőből az említett korosztályban, lehet választani, például csináld azt amit a 3-as mondott.

2013. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Na szerintem a bunkó beszólók inkább ne írjanak ide semmit! A válasz a kérdésedre, hogy van rá esélyed bőven, hogy olyan lányt találj, emiatt ne aggódj! Biztos sok olyan lány is van, akik szűz fiút keresnek, hidd el!
2013. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó remek, de hol látsz bunkó hozászolást? Egyébként a választ a kérdésre már kb mindenki pont így megválaszolta aki előtted írt, habár tény és való nem pont ugyanezekkel a szavakkal.


Huh remélem szegény kérdező nem aggódj halálra magát, szegény kis 19 éveske, simogassuk meg és öleljük át.

2013. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, senki nem volt bunkó! :-)

A csajozást pedig nem lehet azzal kezdeni, hogy "Szia! Szűz vagy még?" - szóval emiatt is nehezebb egy kicsit a dolog. A legtöbb ilyen korú lánynak volt már 1-2 komoly kapcsolata, ezért is gondolom, hogy nehezebben találnék.


De mint írtam, egyáltalán nem ez a szűrő, de azért remélem, hogy találkozom majd egy ilyen lánnyal. :-)

2013. ápr. 6. 02:11
 10/18 anonim válasza:

Kedves utánam következő! Azért az előttem szólót, ha elolvasod, az minden volt, csak nem kedves. Te hogyan jellemeznéd? De tulajdonképpen te sem a kérdésre válaszoltál, csak engem szóltál le!

Valóban nem lehet úgy kezdeni egy ismerkedést, hogy megkérdezed, szűz - e az illető. Valószínűleg az lenne a legjobb, ha megpróbálnál keresni valami klubot vagy ilyesmit, ahol hozzád hasonló érdeklődési körű lányok is vannak, és akkor össze tudnál barátkozni pár emberrel anélkül, hogy "csajozásnak" vagy "nyomulásnak" tűnne. Így már jobban tudnál következtetni, nem csak ránézés alapján, hogy ki az, akivel összepasszolnátok.

2013. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!