Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Maszturbálás közben elszakadt...

Maszturbálás közben elszakadt a szűzhártyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem.Ujjaztam magam és egyszer csak el kezdtem vérezni. Akkor én már nem is számítok szűznek?És ugye nem fog kitágulni? Esetleg szakadt már el valakinek valamilyen baleset következtében?Amúgy én belekarmoltam, szóval elvileg tamponfelrakás közben is elveszthettem volna, nem?

2013. ápr. 2. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
varrd össze :D
2013. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
pillanatragasztó
2013. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Folytasd elélvezésig! Miért tágulnál ki ettöl? (Arra egyébként vigyázhatnál, hogy karmokkal ne nyulkálj a pi-ádba!!! Fertözések miatt.)
2013. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hártyával nincs mit tenni...De nem is baj.Addig úgyis szűz maradsz,amíg valaki meg nem dug.És ha nem használsz vibrátort,akkor nem is tágulsz ki.
2013. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nem maszturbáltam még de szerintem az ujjad ahhoz egy kicsit rövid hogy felszakítsa a szűzhártyádat.De az lehet hogy azért véreztél mert amikor megkarmoltad magad azt maszturbálás közben újra felsértetted.De szerintem a karmokkal vigyázz mert előbb utóbb valami punci nyavalyát el is kaphatsz!! De te tudod inkább legyen egy barátod és szeretkezz vele jobban fogod élvezni.
2013. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Miért ne számítanál szűznek? Volt bármilyen szexuális aktusod másik emberrel? Ha nem, akkor szűz vagy.
2013. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni, de addig szűz maradsz, amíg egy fiú a kukacát nem dugja a puncidba.
2013. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez már elszakadt, nincs mit tenni. Ha már nem vérzik esetleg megnézheted maradt-e valami belőle.

Egyébként van akinek sprtolástól szakad át, vagy még kisebb korában játék közben. És igen, tamponnal is átszakíthattad volna. Ezt senki sem tudja majd megálapítani mitől nincs.


Az ujjazástól nem fogsz kitágulni.Ha különleges élményt akarsz nyújtani, akkor még edzheted is a hüvelyizmokat (neked is jó lesz ;) ). Ha bedugod az ujjad próbáld megszorítani. Ezezket az izmokat is lehet tornáztatni.

2013. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem, egy izmos lány . . . .
2015. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Wtf? Utolsó, nem értelek xD
2015. febr. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!