Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetk 14 évesen elveszíth...

Szerintetk 14 évesen elveszíthetem a szüzességem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 10:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
még ne tedd
2013. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem tenném, mert hát elég fiatal vagy én is 14 vagyok de ilyeneken inkább még nem is gondolkodom el,volt barátom már,de semmi olyat nem csináltunk... szerintem várjál vele
2013. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne. várjál még vele,és később több belelátásod lesz a dologba,ahogy több fiút is megismersz...nagyjából majd később fogod tudni ki az aki csak kiszeretne téged használni...sokszor a szép szavakakat,igérgetéseket csak azért teszik...
2013. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
CSak szólj,és elveszem tőled.Gyengéden,és finoman...
2013. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak ha nem idősebb nálad, akivel le akarsz feküdni. Ha idősebb, akkor van egy rossz hírem: pár napot ér még a kapcsolat, és nem a szex miatt.
2013. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem el. Mostmar minden egyszerubb, ugye?:)
2013. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 walk w1th mee ***** válasza:
honnan tudjátok hogy a kérdező nem fiú?xD
2013. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
25%
Az attól függ, hogy mióta vagytok együtt. Ha legalább 4-5 hónapja együtt vagytok és rendesen megismerted és biztosan tudod, hogy nem csak kihasználni akar akkor igen, megtörténhet. Én 13 èves vagyok 7 és fél hónapja vagyok együtt a barátommal. Megtörtént már a dolog, mikor 5 hónaposak voltunk. Tényleg csak akkor feküdj vele le,ha megbízhatsz benne és feltélten védekezz! :) Ha többet szeretnél tudni írj üzit.
2013. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
12:15 ha te 13 évesen lefeküdtél valakivel ahoz csak gratulálni tudok
2013. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy rontod el az életed ahogy akarod,de még 16 évesen is korai a legtöbb lány esetében,és ha akkor nem bánják meg a 13-16 éves gyerekként szexelő lányok évekkel később nagyon is bánják,hogy elhamarkodták,mert nem várták meg még elég érettek,szerelmesek lesznek hozzá.
2013. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!