Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszíthetem a szüzességem...

Elveszíthetem a szüzességem ha a másik végén kezdem meg a banánt?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert a barátnöim azt mondják, hogy ha a banánt fordítva kezdve eszem, akkor elvesztem a szüzességem :(
2012. máj. 27. 22:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
őőő légyszi piszkálgasd már egy villával a konnektort! előre is köszönöm!
2012. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
előtte egy vödör vizet önts ki a konnektor közelébe...
2012. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
most ugye csak szórakozol...? vagy ennyire "szőke" lennél... -.-
2012. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedjeetek már! MOndjátok el.
2012. máj. 27. 22:10
 5/38 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? -.-"
2012. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem mondomel.
2012. máj. 27. 22:16
 7/38 anonim ***** válasza:
TÉVEDTEM! :S inkább fürdés közben száríts hajat és véletlenül ejtsd a vízbe a hajszárítót! de nehogy annyira hülye legyél, hogy elfelejtsd bedugni! :) első voltam! pápááá :)
2012. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Captain Obvious ***** válasza:
100%

El, feltéve hogy a banán evése közben valaki megdug. A két esemény együtt bekövetkezése között statisztikailag nincs igazolható korreláció.


Szeretettel:

Captain Obvious

2012. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Mivan? Jó, oké....... mély levegő Martin, nyugodj meg, nem tehet róla hogy ennyire hülye.. hmmmmmmmmmmm.... huuuuuuuuuuuuu... nos, édes kis bogárkám, kíváncsi volnék az életkorodra, meg arra főleg hogy mi a f@szom ez? Nem vagyok cinikus, először is szépen a banán belsejét fogd meg, és nyomd bele szépen erősen a hüve... akarom mondani, a kis nunidba. Na, ha benne van tövig, végy elő a szekrényből egy szép villát, amelyik tetszik, és csatlakoztasd a konnektorba, ugyanis akkor a lányoknak megszűnik a csókszüzessége is egyben!
2012. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nem mondod el? :D szóval szégyelled hogy a korodhoz képest ennyire hülye vagy? :D :D :D
2012. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!