Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel mindketten...

A barátnőmmel mindketten szüzek vagyunk. Ha a szűzhártyája kiszakad, és vérzik, utána ha várunk pár percet, akkor lehet rendesen csinálni? A végén lehet orgazmusa, vagy csak a másodiknál?

Figyelt kérdés
szüzesség , orgazmus ,
2013. ápr. 7. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, a szűzhártyája már nem is biztos, hogy ép/megvan.

Kettő: azért állj meg picit, hogy a péniszedhez "igazodjon" a hüvely, és utána is csak lassan mozogj benne.

Három: lehet, hogyha nem segítesz rá kézzel a csiklóra, soha nem lesz közösüléskor orgazmusa.

2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy vérezni fog, például én sem véreztem egyáltalán.

Ha megtörtént a behatolás, ne kapd ki azonnal, és üljetek csöndben pár percig... :) Maradj benne, szokjátok az érzést, nagyon bensőséges pillanat. Mozogj finoman, lassan, ne akarj az első alkalommal keményen döngetni.

Orgazmust szerintem ne várj tőle. Ha már ki tudtad elégíteni orálisan, akkor mielőtt belekezdtek, nem árt 1-2x elvinni úgy, mert ellazultabb lesz. A nők több, mint háromnegyedének nincs soha hüvelyi orgazmusa, és sokan vannak, akiknek egyáltalán semmilyen sincs. Próbálhatod közben finoman izgatni a csiklóját, vagy bármit, amit mond, hogy jól esne neki.

Figyelj nagyon a lányra, mert a szüzesség elvesztése egy elég meghatározó pillanat a legtöbbünk életében, és nagyon rossz nyomokat is hagyhat - saját tapasztalat.

Sok sikert és boldogságot kívánok nektek :)

2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!