Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem fáj minden lánynak...

Tényleg nem fáj minden lánynak az első alkalom? Olyanokat hallottam, hogy akivel nem durva a fiú, hanem vigyáz, meg pl ha a csaj érzékibb, akkor kevésbé fáj neki. Meg pl óvszerrel elveszteni tényleg rossz? Első alkalomnál, mivel, ha nem óvszerrel?

Figyelt kérdés
Bocsi, de tényleg ilyen kis tudatlan vagyok.

2013. ápr. 7. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
igen tudatlan vagy, és egy darabig maradjon is így
2013. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azoknak fáj kifejezetten, akik nem érettek rá lelki értelemben. Nekem nem fájt. Természetesen óvszert kell használni minden egyes alkalommal, ha nem akarsz gyereket és nem jobb, nem rosszabb vele.
2013. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem fájt. Óvszert használtunk.

Én ezt is javasolnám, az egyik legmegbízhatóbb védekezési módszer, olcsó, könnyű a használata, és nem jelent semmiféle megterhelést a szervezetre (kivéve allergia, arra hamar rájöttök, ha ég és viszket valamelyikőtöknek a bőre tőle).

Semmi baj, ha tudatlan vagy, ez az oldal többek között tájékozódásra kiváló, csak addig ne próbáld ki gyakorlatban, amíg nem vagy teljesen felkészült az elméletből!


[link]

Az ilyen és ehhez hasonló oldalak nagy segítségedre lehetnek.

2013. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! :)
2013. ápr. 7. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
OLCSÓ? XD ez vicc akar lenni ugye? annak jobban fáj aki nem tud eléggé ellazulni. Én a fogamzásgátlót ajánlom. Legyen h vegyszer de beállítja a mensidet, kevésbé görcsölsz és nő a cicid.:)
2013. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és igenis jobb óvszer nélkül.
2013. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
64%
Igen is jobb az óvszer mint a fogamzás gátlò! Mert ha nagyon sokat szedsz be mert teszem azt annyit szexelsz, akkor amikor szeretnél gyereket, nem fog menni, mert egy életre elintézted magad a fogamzás gátlóval! És van arra is megoldás, hogy jobb óvszer nélkül...már ma vannak olyan óvszerek, hogy extra vékonyak, DE ott ahol kilövel az ondó ott meg van erösítve! Ha nem úgy gondolsz az elsõre, hogy izgulsz meg minden hanem ellazulsz akkor neked sem fog fájni és a párodnak sem! A párodat közben kényesztetheted! Ne úgy, hogy egyböl keményen! .Szépen finoman!
2013. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

21:37

Nem állítja be a menzeszét, hanem kiiktatja, és szétcseszi a szervezetét, amire csak később jön rá, ha meddővé válik. Fiataloknak egyáltalán nem való a fogamzásgátló. Az óvszer igen is olcsó, mert nem megy rá az egészséged!

2013. máj. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha fel vagy rá készülve, és a párod is vigyáz rád, akkor nem fáj. Vagyis ez az én tapasztalatom :)
2015. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!