Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gond hogy ilyeneket álmodok/il...

Gond hogy ilyeneket álmodok/ilyenekre gondolok?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok. Tegnap azt álmodtam hogy sz.xeltem. Most lelkiismeret furdalásom van.Sokszor el is képzelem hogy azt csinálom és tudom hogy helytelen de nem tudok mit csinálni. :( Eszem ágában sincs igazából csinálni de olyan jó elképzelni a titkos szerelmemmel. Rossz embernek érzem magam ettől...Mondjuk kitudja a többi lány mire gondol..Légyszi ne csesszetek le . L13
2013. ápr. 9. 18:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
13 évesen ez teljesen normális :) most kezdesz (lassan) érdeklődni a másik nem iránt.. nincs ebben semmi szégyellnivaló..
2013. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baj, ez ezzel a korral jár, mindenki gondol ilyenekre, ettől nem leszel rossz. 15l
2013. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már kicsit kisebb koromban is érdekelt ez a dolog..sőt akkor még olyan videót is néztem..10-11 évesen kb.Meg itt is mindig olvasok ilyen kérdéseket.Szerintem rosszabb vagyok mint egy fiú.
2013. ápr. 9. 19:01
 4/12 anonim válasza:
dehogyis miért lennél ettől rossz? az élethez (egy bizonyos kor után) hozzátartozik a nemi kapcsolat is :) valamikor mindenki elkezd gondolkodni ilyenekről :) *1. kommentelő
2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan szedted,de nem helytelen.

És a kíváncsiság,a kívánás ennyi idősen normális dolog.

Egy annyi idős lány egyszer,mint te fel ajánlotta,hogy legyek a titkos szerelme.

Csak hát eleve volt valakim,meg nem is tudom...furcsa lenne kihasználni egy ennyi idős lányt.

Szerintem legalábis kihasználás lenne,ha megcsókolnék egy ilyen csajt.

Már csak azért is,mert akkor is 18 feletti voltam,most meg 24 vagyok.

Egy ilyen csajjal max annyiban lennék benne,hogy fogom a kezét,puszit adok neki,beszélgetek vele,meg ilyenek.

2013. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4., az furcsa.Nekem mániám, hogy vagy fiatalabb legyen a kiszemeltem vagy egykorú velem, max. 1-2 év korkülönbség. Még csak ránézni sem szeretek az idősebb fiúkra.
2013. ápr. 9. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld magad, ez nem helytelen és nem leszel rossz ember ettől. Az meg kizárt, hogy rosszabb vagy, mint a fiúk :D kezdesz kilépni a gyerekkorból lesz még sok ilyen álmod. Nem sokára jön a masztizás meg ilyenek :)
2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok de nekem pont a a nálam 1-3 (vagy 4) évvel idősebb pasik jönnek be. Meg én néha azt is érzem hogy csakúgy leszólítanám osztálytársamat ( többet is és nem tetszenek csak úgy olyan késztetést érzek vagy nem is tudom ) szóval leszólítanám és megkérdezném hogy megölelhetem és/vagy lesmárolhatom és ha megengedné akkor simán meg is csinálnám, de nem kérdeztem meg (még) soha ilyet senkitől. De szerintem a fiúk nem mernék bevállalni. Na mindegy jobb is így mert aztán az osztálytársaim hülyének néznének. De amúgy elég jóban vagyok kb. úgy mindenkivel ( lányok és fiúk) szóval hamar kibékülnék velük. (Fogalmam sincs a végét minek írtam ide.)
2013. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sokszor én is tökre megölelném egy fiú osztálytársam.:D
2013. ápr. 9. 21:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Nah most nem érzem magam tök betegnek :D
2013. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!