Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már naggyából 3 hete azt...

Cserhatiimre kérdése:

Már naggyából 3 hete azt álmodom minden nap hogy reggel arra kelek fel . (folytatás lentebb) Ui:Nem jáccok gépen! Nem néztem zombi-s filmeket, nem olvastam ilyen könyveket, elalvás elött nem gondolok ilyenekre. Miért van ez hogy ilyeneket álmodom?

Figyelt kérdés
.......h költenek szülők hogy: kelj mert el kell mennünk. kérdem mi baj ők erre hogy zombik vannak mindenütt. Elmenekülünk. Aztán jön a következő kép h Budaörsön vagyok (egyedül) (volt bnőm ott lakik) és az van hogy ismerek ott még egy másik lányt is és az van hogy néha a lányért néha volt bnőm-ért megyek először. Tegnap elött a lány meztelenül jött a ki fürdő szobából csupa véresen egyik keze félig lerágva. Ja igen és amikor bejön az hogy budaörs ön a Templom Téren vagyok minden zombi de nem támadnak meg O. o ott találkozok egy másik sráccal. Együtt megyünk volt bnőmért de ő neki meg a fél arca lerágva. Ugy van hogy egyik lány mindig életben van. Ezt nem értem és ez ismétlődik apróbb eltérésekkel múltkor a katonaság vitt biztonságba minket egy "Menedék" helyre de ott mindenki halott volt. Akkor elmentünk a Liszt Ferenc repülőtérre és ott repülőre és Oroszországig repültünk ekkor ébredek fel. Nagyából 4-4 álmom ugyanaz a többi más. Más az idő a hely általában ugyan az de az idő más, a környezet pl sok zombi van fegyverem, sok zombi nincs fegyverem, nincs zombi olyan is volt de akkor meg az van hogy lezuhan egy repülő és akkor halok/unk szörnyet.
2012. jan. 28. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Amire figyelsz az a világod.
2012. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt hogy érted hogy: Amire figyelsz az a világod.?!
2012. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy ahogy leírtam, ezt hosszú lenne elmagyarázni helyette mondjuk nézz meg most úgy is a zombikról van szó minden nap 1 zombis filmet, vagy olvass ufó újságot lényegében mind 1 csak csinálj vmi új dolgot. Priv ben írhatsz ha gondolod.
2012. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!