Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtenne ennyi mindent ha...

Megtenne ennyi mindent ha csak szexre kellenek neki?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban vagyok a baratommal aki 4 evvel idosebb nalam.

Mikor meg csak baratok voltunk, azt gondoltam tetszem neki, mert mindig kedves volt, meghallgatott, es sokat nevetett a vicceimen. Akkor is volt egy-ket lany baratja, de nem lattam olyan sokat veluk. Total abban a hitben eltem, hogy bejovok neki, es en vagyok az egyetlen akivel a legszivesebben tolti az idejet, a legjobb lany baratja, csak tul felenk hogy lepjen. Meg akkor sem kerdojeleztem meg ezt mikor lattam hogy az egyik baratnojet poenbol csikizi... Azt hittem csak feltekennye akar tenni.


Egyszer megkerdeztem, hogy volt-e baratnoje vagy tetszik-e neki valaki. Azt mondta volt, a masodikra nem valaszolt, majd osszesugtak a haverjaval. Akkor is arra gondoltam, hogy biztos rolam volt szo, ezert nem akarta elottem mondani. A volt baratnoje nevet nem akarta elarulni.


Kesobb mikor egyre tobbet megtudtam rola, es mar "osszejovoben voltunk" derult ki, hogy amikor en olyan biztos voltam benne hogy ertem van oda, akkor meg az exeert vagyakozott, akivel meg altalanos iskolaban voltak egyutt, es ugye akkor meg nem valami komolyak a kapcsolatok.

Evekig utana epekedett, mas lanyra szinte ra sem nezett, nagyon szerette ot.


Emellett meg megtudtam azt is, hogy a baratnoivel sokszor osszejarnak, isznak. Legalabbis szerintem sokszor... Az egyiknek regi, tartos kapcsolata van, a masiknak nincs, aki viszont nem nez ki annyira jol, de o az a tipikus fius haverlany aki verekedos (ha arra kerul sor), pias, meg leteleme a vizipipa.


Mostmar, hogy mas szemmel latom a dolgokat, ugy erzem, hogy mindenkivel ugyanolyan kedves mint velem, egyedul annyiban kulonbozok toluk, hogy oket nem tudna megdugni...


Az "osszejovesunk" elso napjaiban mar a bugyimban akart matatni meg pettingelni.. Az elsot nem akartam, a masodiknak viszont nem tudtam ellenallni, amit mar nagyon banok. Ruhaban voltunk, nem volt semmi komoly, de ezzel nagy a valoszinusege hogy konnyen kaphatonak tudott be. :(


Sokat beszel a szexrol, sok perverz celozgatasa van, neha komolyan azt hiszem csakis azon jar az esze. Kovetkezo talalkozasunkkor leszek annyi eves, amikorra mondtam neki, hogy akkor mar keszen allnek arra...

Nagyon felek attol, hogy majd csak kivarja, megd*g, aztan eldob, mert csak arra kellenek neki, hogy ne legyen mar majd' 20 evesen szuz.


Nem tudom mit higyjek, mi a sok, esetleg "tul sok" amit egy pasi megtenne egy csajert aki csak arra kell neki,

es mivel a baratom jol nevelt, szereny, segitokesz, nehez rola elhinni, hogy ekkora csalodast okozhatna.


Szinte minden 2. nap fentmarad keso estig, vagy felkel kora reggel hogy velem beszelgethessen, a mult nyari munkan keresett penzet arra koltotte hogy elutazzon hozzam (pont annyi volt neki amennyi az utazasra kellett), akkor hozott rengeteg ajandekot az egesz csaladunknak...



Bocsi hogy hosszu lett, mar regota ki akartam adni magambol. :( Ha ot kerdeznem ugysem vallana be, hogy csak a szexert kellenek neki.


A "jarasunk" kezdetenek tortenebol pedig lehet hogy az jon le, hogy egy bekepzelt p*cs@ vagyok, de eddig mindig csak remenytelen szerelemben volt reszem, es ha nem bizok magamban (meg ha csak azt is hiszem hogy tetszem neki) akkor tuti nem jottunk volna ossze soha.



2013. ápr. 16. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyűjtögetett volna egy egész nyáron át csak arra, hogy elutazhasson hozzád, és szexeljen egyet.


Biztosan szeret, és az, hogy haverjai vannak (lányok is), teljesen természetes dolog.


Szóval ne aggódj, csak légy erős! :-)

Tudom, milyen nehéz a távkapcsolat.

19/F

2013. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagy ko esne le a szivemrol ha biztos lehetnek ebben.


Az exe akiert annyira odaig volt, meg mindig az ismerose facebook-on (oke, miert torolne le ha nem vesztek ossze...), akkortajt mikor mast hittem, a legnagyobb oromet abban lelte amikor talalkozhatott vele. Levelezgettek, a csajnak voltak pasijai (nem ugy ertem hogy egyszerre sok xD hanem hogy mig neki voltak mas szerelmei, a baratomnak rajta kivul senki), jol ment az elete, csak barati viszonyuk volt, o megsem keseredett el.


Egyszer megneztem a mobiljan nevlistajat (az engedelyevel) es ott volt a csaj a beceneven, amirol meg eletemben nem hallottam hogy ugy beceztek volna egy hasonlo nevu lanyt.

Miutan ket napig nem hagyott nyugodni akkor viccelodve kitorolte. Megkerdeztem miert van benne, meg hogy szoktak-e beszelni, azt mondta nem, es csak benne maradt.


A fiukat lehet hogy nem erdeklik az ilyen dolgok (nem latok a fejukbe), de en mindegyik regen tetszo fiunak a szamat (akinek megvolt..) kitoroltem, minden emleket kidobtam amirol eszembe juthattak volna, mert mar "annak mar vege".


Amikor mar a baratom volt, nem beszelt a lannyal, de o egyszer kuldott neki uzenetet, amire visszairt, viszont azt nem emlitette meg benne hogy lett baratnoje, csak hogy mi volt az iskolaban.. A kerdes egy egyszeru akarmire vonatkoztathato mizu volt, nem ertem miert nem emlitett meg. :(


Tehat nem akarta elmondani neki hogy mar "foglalt", allitasa szerint csak azert hogy ne kerdezgessen tobbet.. a telefonszamat sem torolte ki magatol.


Lehetseges hogy csak azert "tartana engem" hogy ezzel "megmutassa az exenek", hogy igenis neki is volt elete rajta kivul, es ne szuzen ("cikin") hoditsa vissza?


Bar annyira szerette ot es olyan sokaig, hogy csak huseges tipus es ez nem jelenti azt, hogy meg ot akarja.. nem tudom. :/


Igazabol mikor jartak nem nagyon tortent koztuk testi kontaktus, fogtak egymas kezet meg miegyeb (nem szamolt be errol kulonosebben). Az elso csokjat tolem kapta.



Mar megint annyit papolok, de elfelejtettem hogy ezt is bele akartam meg felulre irni. :S



Koszonom szepen (elso valaszolo)!!!

2013. ápr. 16. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűűű, de kimerítő vagy. :)

Első szerelem.: a srác, akivel rögtön általános után "jártunk", most, több mint 10 évvel később is vágyakozva gondol vissza rám. Nem úgy, hogy de jó lenne megint összejönni, csak megmaradtam a fejében, mint első szerelem. A mai napig tartjuk valamilyen szinten a kapcsolatot. (kb fél évente/évente egyszer találkozunk) De ez köztünk már plátói.


Exek: én szinte mindenkivel tartom a kapcsolatot valamilyen szinten. Ha egyszer szerettem valakit, most is érdekel, mi van vele. Nem mély barátság, de azért nagyjából tudunk egymásról. Szóval én nem törölném ki senkinek a számát és mélyen fel lennék háborodva, ha bárki ezt kérné.

2013. ápr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) a férfi bármit képes megtenni a szexért

2) minden egészséges férfit érdkli a szex

3) a nő mindig a reménykedésére és a fantáziájára építi a szerelmét

4) egy átlagos szerelem 1, szeret 2, kapcsolat max 3 évig tart, és életünk során 5x annyi kapcsolatot létesítünk mint ahányszor szerelmesek vagyunk.


a következetetést vond le, nem olvastm át a részleteket.

2013. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!