Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok, a barátnőm...

16 éves vagyok, a barátnőm 15, és vallásos családból származik. Szívesen megtenné ahogy én is, de bűnnek tartja házasság előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amúgy lassan két éve vagyunk együtt.
2007. dec. 23. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Több esélyes a dolog. 1: idővel elfogadja barátnőd, hogy ha annyian csinálják a házasság előtt, mégsem lehet akkora bűn.


2: együtt jársz vele egy ideig, szex nélkül, és ha már nem bírod az önmegtartóztatást, keresel kevésbé vallásos társat magadnak.


3: Amint lehet összeházasodtok. Akkor utána nyugodtan lehet már szexelni, mert az már nem házasság előtti szex lesz!

2007. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Örülök,h a barátnőd ennyire megtartóztatja magát,de hidd el ez sem fog örökké tartani.Egyébként nem is baj,h nem akarja még ilyen fiatalon.Szerintem,ha képes vagy várni rá még egy évet,akkor már hagyni fogja.Az emberi ösztönök erősebbek a vallás szabta korlátoknál.De lehet fiatalnak érzi hozzá magát.Én is 17 éves voltam,mire a kíváncsiság győzött a félelmeim fölött.

Illetve nem lennék meglepve,ha a nemkívánt babától is tartana.(Vallásos fiataloknál ez a félelem sokkal erősebb,mint a nem vallásosoknál,és talán ez sem baj.)

Ha viszont nem érzel magadban annyit,h képes lennél rá várni,esetleg nem is szereted már,akkor meg pattanj meg.

2007. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hm...az én barátom is vallásos volt.De neki is egy idő múlva eljött az a nap,amikor már a petting nem volt olyan szórakoztató,és másra vágyott.Pedig ő 1 két lábon járó Biblia volt,mindent a vallásért.Mára mi történt vele??Csak annyi hogy megtettük,már nem is jár el a HIT parkba,szinte már semmi sem fűzi a valláshoz,vagy lehet hogy csak nem mutatja.Szerinte is bűn volt házaság elött megtenni.Mi megoldottuk:megkérte a kezem,és csak aztán történt meg.... :) Várj türelmesen egyszer majd úgyis Ő fogja kérni,hogy történjen meg.Velem is így volt :)Üdv,kellemes ünnepeket!
2007. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel csak óvatosan. Az én barátnőm is nagyon vallásos volt és házasság előtt no szex. Aztán a 19 éves pasija mégis megtette vel mikor 15 volt. Iszonyat bűntudata lett a csajnak, szégyelte magát meg minden, szóval ne erőltesd. Aztán szakítottak is. A későbbi nagy szerelméről pedig a gyülekezete dumálta le, mert "rossz útra térítette volna". Szakítottak. Végül nemrég összejött egy olasz pasival a fősulin Olaszországban, aki szintén vallásos, valami kereszténytalálkozón találkoztak, és vele már többször lefeküdt és nem bánja, felszabadultan beszél róla. A tanulság, hogy ne erőltesd, légy megértő, végezz önkielégítést, és ha arra kapható, akkor pettingeljetek, ha szexelni akar, azt megérzed, vagy ő közli veled, de ne erőltesd. Ha pedig úgy gondolod, hogy mindezt nem tudod megtenni érte, akkor állj tovább. Sok szerencsét!
2007. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szívesen megtenné ő is, akkor miért tartja bűnnek! Egyébként ha annyira vallásos lenne, mégcsak eszébe sem jutna a dolog!!!

Egyébként én ezt hülyeségnek tartom, hogy a házasság előtt nem lehet szexelni! És mi van, ha összeházasodnak, és nem jó a szex! Mert előfordulhat! Akkor elválnak? Az egyház azt sem "nézi jó szemmel"!És csak pusztán szerelemből és szeretetből nem lehet egy házasságra alapozni! A szex is jó kell, hogy legyen!!


Ez az én személyes véleményem, és nem áll szándékomban megbántani semilyen vallású embert!

2008. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vallást nem lehet az érzések fölé helyezni, akármilyen vallásos is hidd el ha nahyon kívánni fogja megteszi...
2008. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ne sürgesd!Hidd el,az a legrosszabb,amit tehetsz!Biztos,hogy csak a vallás áll a háttérben?Engem 2-szer akartak megerőszakolni 10 és 14évesen!Emiatt nem feküdtem le a barátommal!Ő 5évet várt rám,aztán már majdnem összeházasodtunk és kiderült,hogy mindvégig megcsalt,amiből született agy tündéri kislány!Tehát nem is várt!:(( Szeretett,de nem eléggé!Ezek szerint!

Döntsd el,ér-e annyit a lány,hogy nem fekszel le senkivel!

Nekem később jött a mostani párom,aki bebizonyította,hogy megbízhatom benne és fél év után odaadtam neki magamat!Higgy nekem!Ha vársz rá,bizonyítasz neki és lehet,hogy pont ezzel bátorítod majd a szexre!

Türelem!

2008. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!