Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek a szextől, hogy küzdjem le?

Félek a szextől, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Kilenc éves voltam, mikor megerőszakoltak 2 akkor 8.os fiú. Elmondtam a szüleimnek, természetesen a 2 srác intézetbe került, ennyit tudok róluk.. azonban már 16 éves vagyok, van egy barátom 1 éve. Nagyon szeretem és leszeretnénk feküdni, de nem megy.. 2x próbáltuk és amikor oda jutottunk nem engedtem neki. Teljesen bepánikoltam, szinte minden visszajött ami 7 éve történt. Segitsetek mert nem szeretném hogy emiatt szakítsunk. Elmondtam ezt neki is, ő megértette és nagyon kedves volt,mondta h szeret és majd szóljak ha szeretném, de félek h emiatt más lány után néz.Nem tudom mit tegyek..Gondoltam hogy elmegyek vele pszihológushoz, de erről nem tudok személyesen beszélni senkivel, ez is megviselt amikor a barátomnak mondtam el. Segitsetek!!

16/L


2009. szept. 24. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem mi nem tudunk megfelelő tanácsot adni, mert komoly a problémád! Úgyhogy szerintem is csak pszichológus segíthet neked, hisz neki ez a szakmája!
2009. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pszichológus kellene..ne félj a pszichológustól, meg fogsz lepődni,milyen könnyű egy idegen embernek elmondani a problémáidat..én is tartottam tőle,mégis jó volt,és sokat segített. Bár nekem nem ilyen jellegű gondom volt. Sajnállak nagyon,azok a roh*dédok remélem visszakapják az élettől, hogy ezt tették veled. De azt tanácsolom,hogy amíg kicsi félelem is van benned,ne tedd meg, lehet rosszabb lenne utána.
2009. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Így van, fordulj szakemberhez, ezen csak az tud segíteni!
2009. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom ha szeret és megért akkor nincs baj. ha neked még nem megy az h lefeküdjetek egymással, keressetek egy középutat. h ö se maradjon hoppon és neked se legyen kellemetlen... nemtom mi az amit bevállalsz meg mit nem nemtom h konkrétan csak az aktussal van e baj...

ha csak azzal akkor azt kerüljétek ki. próbálkozni lehet, pettingeljetek, elégitsd ki orálisan(ha ugy neked jó v nincs ellene kifogás) h lássa h próbálkozol, de csak lassan megy...

vagy ha esetleg ugy megpróbálnátok h nem ö kezdeményez hanem te... ö csak maradjon, nézzen téged biztasson esetleg, és kezdj neki te... az biztos h baromi nehéz lesz, vannak gátlások, de lehet ha te kezdeményeznél és végig te irányitanál akkor nem lennének ott azok az emlékek hogy tehetetlen vagy... igy te irányitasz, és ha müködik akkor esetleg ö is beszállhat.

de gondolkozz el. az biztos h egy szörnyü trauma volt,senki nem szivesen lene a mostani hejzetedben... de már egy éve van barátod...és szeret téged. eddig bármikor otthagyhatott volna de nem tette, szerintem még csak eszébe se jutott... szerintem bizhatsz benne annyira h rábizod magad, vagy h te "játsz" vele kicsit...

ami fontos lehet még... legyen fény lásd a dolgokat, szólj neki ha valami nem jó, teremtsétek meg azt a környezetet ami neked a legjobb... romantikusan h még egy picit se hasonlitson arra a napra, azokra az emlékekre...


sok sikert:) menni fo az:D majd irj mi lett:P

16/L

2009. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókal,ide szakember kell...de ne pánikolj ha szeretitek egymást várni fog és segít leküzdeni a félelmed:)jó lenne privin beszélni:) 16L
2009. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Tudom hogy milyen lehet most neked, mert velem is ez történt, csak én kicsit idősebb voltam, mint te. Én azóta se voltam fiúval. Nem tudtam feldolgozni. Ha lehet, akkor jó lenne privin beszélgetni
2009. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!