Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz srácokkal kik fekszenek...

A szűz srácokkal kik fekszenek le?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ugyebár a lányok a tapasztalt férfiakra buknak, azokkal állnak szóba, és ezt elég sokszor, pl itt is hangoztatják! De akkor mi a helyzet a szüzekkel, ők honnan meríthetnének tapasztalatot?

Akik meg most menő srácok, azok is valahogyan elveszítették, de azok vajon kivel?...



2013. ápr. 26. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jobb esetben lányok, illetve nők.
2013. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
82%

anyám..

kezdjük ott h nem minden lány a "tapasztalt férfiakra" bukik :D és így már meg is van oldva a kérdés.

jah + a menő srácok minden csak nem tapasztalt férfiak :D

2013. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem az érdekli a nőket, hogy szűz vagy, vagy sem, inkább, hogy milyen a kisugárzásod:) Ha folyamatosan azt hangoztatod, hogy szűz vagy, meg nem tudod mit kell csinálni, inkább továbbállnak.
2013. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Talán a szűz lányokkal?!

Általában egy olyan srác aki tesz is azért,hogy legyen csaja max 23 éves koráig biztos fog szexelni.

Vagy fiatalabb lánnyal vagy egykorúval. A közhiedelemmel ellentétben.A lányok többségét nem zavarja,ha a srác szűz.DE viszont elvárják akkor,hogy legyen tökös akarja is a dolgot,és ne úgy viselkedjen mint egy lány.

2013. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem, mint opcio, egyik kerdezonek sem jut eszebe ebben a kategoriaban?
2013. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

oké mivel eddig még senki nem ütötte le a véletlenül eldobott magas labdámat: szűz srácokkal kik fekszenek le...

anyám.. XD ez kicsit szrul jött ki :D

2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
én az első barátnőmmel. ez persze értelem szerű, hiszen mindenki az első komoly barátnőjével veszíti el. különben nem lenne komoly barátnő. amúgy 16 évesen, és azért mert tetszettem neki, és én voltam az egyetlen olyan srác a bandában, akinek nincsen barátnője. előtte lett volna lehetőségem egy fesztiválos szüzességelvesztős szexre, de a csaj részeg volt, és akkor már 4. napja nem fürdött, úgyhogy onnan húztam inkább inni. meg is kaptam a magamét a haveroktól, hogy hogy lehetek ilyen hülye. szüzen válogatok. de nem bántam meg.
2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%

A prostik pénzért.


Tapasztalatból mondom.

2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
a közhiedelemmel ellentétben nincs olyan hogy "de viszont" vagy egyik vagy másik :)
2013. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%

Én nem szeretem az olyan fiúkat, akik összefekszenek minden csajjal... én olyat akarok,aki max 1-2 csajjal volt, de a legjobb, ha még szűz :) én amúgy már nem vagyok az.

20/L

2013. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!