Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász megtudja állapíta...

A nőgyógyász megtudja állapítani, hogy szűz vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Nemrég lefeküdtem a barátommal akivel 5hónapja vagyunk együtt.. 17és fél éves vagyok szóval nem gondolom,hogy túl korai,meg szeretem is :) viszont a szüleim rettentően szigorúak és hát sejtik,hogy lefekedütdem vele,ezért el akarnak vinni nőgyógyászhoz ... direkt ezért,szóval semmi más vizsgálatot nem kérnek tőle csak annyit,hogy állapítsa meg,hogy szűz vagyok-e...nagyon nem szeretném,hogy kiderüljön mert nagyon kiakadnának ... ja és még valami,már vagy 3éve tampont használok

2013. ápr. 26. 17:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
buktad
2013. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
#1 jolmondja..:)
2013. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
#1 vagyok, kiegészítésnek annyit, hogy ha nem akarod akkor nem kötelező neki elmondania az orvosi titoktartás miatt, de csak ha felnőtt vagy. 1 évet kellett volna várnod. Buktad.
2013. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Akaratod ellenére nem vihetnek el nőgyógyászhoz még a szüleid sem!

És az orvost meg köti az orvosi titoktartás, így nem mondhatja el a szüleidnek!

Egyébként meg tudja állapítani, igen!

23/L

2013. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Hogyan állapítja meg? Csak a szűzhártyáról?
2013. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
De túl korai "17 és fél"... Ha nem tudná megállapítani akkor szerinted nőgyógyász lenne? Mintha azt kérdeznéd, hogy az orvos meg tudja-e állapítani, hogy náthás vagy-e.
2013. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

mond meg otthon

nem értem a tetteidért vállad a következményeket, ez is a nevelés része, ezt elmondom a kölkeimnek is

szóval legyél egyenes mond meg, nincs ebben semmi,

azt egyik szülő sem szereti, ha hazudnak nekik, mivel sejtik, akkor mi a gondod, nem veszik a fejedet, nyugi N

2013. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem. Azt tudja megállapítani, hogy sérült a szűzhártyád. Annak viszont sok oka lehet, nemcsak a szeretkezés.
2013. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

utolsó: csak akkor látja hogy sérült e ha még meg van neki..

amugy szerintem inkább mond meg nem hiszem hogy sok kedved van elmenni nőgyógyászhoz

2013. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hat elmondanam ... ha elmondhatnam .. de a szuleim nem valami megertoek
2013. ápr. 26. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!