Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon ház,...

Szerintetek nagyon ház, hogyha még nem smároltam, és még szűz vok 15 évesen?

Figyelt kérdés
Szerintem k×rva gáz

2013. ápr. 29. 23:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ezeket a kérdéseket is unom már. arra veritek a nyálatokat,hogy mindenki nektek esik,hogy dehogy is, tök ügyes vagy,amiért 15 évig kibírtad, hogy csak te vakarászd a puncidat, huhú, de ritka,de különleges, de nagy kincs!


esküszöm,végem van, és tudom, hogy sokszor elpofáztam mrá én is,meg mások is,de: akkor lennétek különlegesek, ha úgy kezelnétek a szüzességeteket,ahogy kell: MAGÁNÜGYKÉNT. egyik véglettel sem jó felvágni

2013. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy 15 évesen este 11-kor a gyk-ra írogatsz, ahelyett, hogy aludnál.
2013. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én már 23 vagyok, de még nem smároltam. Na ez gáz!
2013. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Úristen te még szűz vagy 15 évesen?! Nagyon gáz.Gyorsan menj el egy discoba dugasd meg magad és sz*pj*l le pár pasit.

Komolyra fordítva a szót.Nem az a gáz hogy szűz vagy és még nem csókolóztál(kül, minél tovább vagy szűz annál nagyobb értéke lesz) az a gáz hogy ilyen kérdést raksz fel...

2013. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 rododendron ***** válasza:

Xenophilius látom neked ez a tábla nagyon bejött :)


a kérdésre pedig: nem, nem gáz. ez a normális

2013. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nagyon ház.Sőt már Villa!
2013. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

21/F én is az vagyok még, nem szégyen bevallani, most ismerkedtem meg csak az igazival (L/20) és még ő is szűz.

A mai világban inkább már megbecsülik azt aki még nem vesztette el a szüzességét 15 évesen.Inkább fekszem le azzal aki iránt érzek is valamit, mint hogy csak úgy szimplán elveszítsem valami jött-menttel.

2013. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
SZánalmas, hogy a kérdés egyáltalán felmerült. Komolyan gáz, hogy 15 évesen ezen gondolkozol! NAgy a baj!
2013. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem gáz.

Fiúként se, lányként se. Egyébként is ez nem olyan dolog, hogy gáz vagy nem gáz.


Én pl. 18. születésnapom előtt pár nappal csókolóztam először és nem bántam meg, hogy eddig vártam. Az volt életem legszebb estéje, és örülök, hogy ezzel a fiúval történt meg! És még szűz vagyok. :)

18/L

2013. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális, a gondolkodásod gáz
2013. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!