Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ha 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha 18 évesen nem volt se barátnőm, se nem smároltam, és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Meg inkább nintendózok, Legózok, rajzolok. De persze szoktam álmodozni is.


Rögeszmém h csúnya vagyok, ezért hentait szoktam nézni. De mikor nincs rajtam, nem érdekel különösebben a téma :)


2010. okt. 29. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Semennyire.

De azért próbálj meg normális emberi kapcsolatokat kiépíteni, sok más okból is jól fog jönni...

2010. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ciki, hogy előállsz egy ilyen kérdéssel. Ez magánügy, nem tartozik senkire, csak rád.
2010. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és ha lesz valakid, ne is gondolj ilyenekre, mert azzal szúrod el,ha görcsösen rákészülsz.Csak lazán ;)
2010. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem :) én 20 éves koromig voltam így. 22/L
2010. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem ciki,de már ideje lenne elkezdeni a dolgot. és kicsit visszább venni a nintendóból meg a legóból,nem vagy már 10 éves
2010. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

az nem ciki hogy barátnőd még nem volt, sokan vannak ezzel igy még kicsit idősebben is. viszont nekik azér nem volt mer nem jöhet mindenkinek össze elsőre, meg nem mindenki talál rögtön olyanra akivel megvannak együtt. szal nem azér mer legóznak meg nintendóznak. de majd csak megváltozol, sürgetni nemkell... csak azér mer mások mást csinálnak, ne tegyél olyat amihez nincs kedved...

a csunyaság meg nem számit, két módja van hogy legyőzd. vagy elhiszed magadrol hogy nem vagy csunya, vagy elhiszed azt hogy nem a külső miatt fog valaki megszeretni. bármelyiket elhiszed, könnyebben találsz majd párt, ha már nem akarsz majd legózni :) nekem se volt barátnőm 21 éves koromig... szal azzal nemvagy lemaradva

2010. okt. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen smároltam először és akkor is veszítettem el a szüzességemet, szal az az év igen termékeny volt számomra...
2010. okt. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én már csak azt nem értem, hogy a hentai miért van összefüggésben azzal, hogy csúnyának hiszed magad... A nintendo alatt wii-t értesz? Vagy az oldschool nes-t vagy snest? :) Már csak azért, mert fura lenne az is...

A legozás az menő :D

2010. okt. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem gáz ne ilyedj be
2010. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki és nem vagy egyedül.

Én 22 éves lány vagyok, 18 évesen csókolóztam először és még mindig szűz vagyok (egyébként volt már barátom).

Lehetett volna jó pár kapcsolatom, de egyik fiúba sem voltam szerelmes. Ez az oka, nincs még meg az igazi :).Egyébként nem vagyok csúnya, ezt nem azért írom, mert beképzelt lennék, hanem mert tisztában vagyok az adottságaimmal :).

2010. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!